Bincia
Bincia napisała na forum gry League of Legends
Pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!! Istnieje coś takiego jak LoL VO Changer ale nie wiem jak to dokładnie działa, w dodatku gdy ja próbowałam za pierwszym razem nie podziałało, a za drugim zatrzymało się na 0%. Nie wiem czy ja coś robię źle czy po prostu program już nie działa. Link jak coś: https://lexwah.com/lvoc/ możesz poszukać w internecie albo coś.
Bincia
Bincia napisała na forum gry League of Legends
jak zdobyć s Jeżeli starasz się zdobyć S jakimś championem, który nie jest supportem i raczej go się tam nie widuje to idź nim właśnie na tą linię. Problem w tym, że zazwyczaj jest to po prostu bezużyteczne podczas gry, ale może działać jeżeli masz ogarniętego ADC ;) Fizzem z 2/2/12 na supporcie dostałam S-.
Bincia
Bincia napisała na forum gry Dota 2
dota a lol W LoL'u poznasz swoich prawdziwych ojców, którzy lata temu wyruchali ci matkę i dowiesz się, że powinieneś się zabić, bo jesteś Polakiem. W Dotcie słyszałam (nie jestem pewna grałam w tą grę 2 godziny nie przypadła mi do gustu), że tak jak w CS:GO jest pełno ruskiej dzieciarni.
Bincia
Bincia napisała na forum gry League of Legends
Która opcja najlepsza Mam do Gnara wszystkie skiny, Gentleman według mnie jest ładny, przyjemny dla oka, a z drugiej strony Dino jest najsłodszy. Elderwood Bard też jest fajny. Kup skina do postaci, którą grasz najczęściej albo najbardziej lubisz ;)