Excalibur czy Churchill III Zarobki >> podobne Pancerze >> Rusek ma miękką wieże szczególnie okolica jarzma oraz weekspot na przedniej płycie natomiast Brytol jest tak samo twardy/miękki w sumie odbijają podobnie Szybkość >> na korzyść Brytola Zwrotność >> w/w Obrażenia >> tutaj ruski zdecydowanie wygrywa zarówno pod względem obrażeń na minute szybkostrzelnością oraz penetracją traci jedynie na celności.
Czy może mi ktoś powiedzieć czy zarobione przeze mnie punkty mają jakiś termin ważności, tj. czy np. po roku są kasowane?
Terminarz wydarzeń Niestety nie dodali odnośników tak jak to było kiedyś. Musisz ręcznie wyszukiwać we wszystkich wiadomościach. Zazwyczaj trwające zniżki promocje są na samej gorze wyszczególnione. Jednak nadchodzące pojawiają się zazwyczaj dzień przed rozpoczęciem.
Zjednoczeni [-ZJ-] Rekrurują. Witam serdecznie. Jestem dowódca klanu Zjednoczeni [-ZJ-], który to wraz z grupą znajomych założyliśmy 1 stycznia 2013 roku. W world of Tanks gramy dla przyjemności, zabawy i relaksu. Większość z nas to osoby dorosłe posiadające własne rodziny oraz studenci, którzy jeszcze o ich zakładaniu nie myślą :) W miarę naszych możliwości czasowych angażujemy się w zawody ESL a dokładnie w Go4WoT 7 na 7. Jesteśmy właścicielami własnego serwera TeamSpeak 3 oraz posiadamy własną stronę klanową. Aby dostać się do klanu należy: - być pełnoletnim (17 lat w drodze wyjątku), - posiadać procent zwycięstw na poziomie minimum 50% ogółu, - posiadać wskaźnik WN8 na poziomie minimum 1000, - posiadać przynajmniej 1 pojazd 8-mego poziomu, - zarejestrować się i złożyć podanie na stronie klanowej, według tam zamieszczonego wzoru, - oraz co najważniejsze posiadać mikrofon oraz komunikator TeamSpeak 3, > ponadto mile widziane osoby uzdolnione taktycznie. Wszelkie osoby, które niestety nie spełniają powyższych wymagań, zapraszamy do naszej akademii [-ZJ-A], gdzie mile widziany jest każdy zainteresowany. Głównym wymogiem utrzymania się w klanie jest aktywność na TeamSpeak'u 3, długość Twoich sesji w Wocie nie ma takiego znaczenia, ważne abyś dobrze się bawił. Już dziś stań się jednym z nas. Wszelkie pytania proszę kierować do: Berni90PL SHADOWonz stinger11 eladrino Pozdrawiam Berni90PL Dowódca klanu Zjednoczeni