Bermunda
Bermunda napisał na forum gry Dark Era
Dogry jest normalne? Zasady do gry zmieniły się tak, że teraz trzeba wysyłać zrzuty w których jest dokładnie wypełnione zadanie np. w zadaniu jest "Zdobądź 8 poziom" to ty nie możesz tego wysłać gdy masz 9.
Bermunda
Bermunda napisał na forum gry Skyforge
zadanie nr 3 Admin nie zauważył lub nie chciało mu się szukać tego zadania. Ja włączyłem notatnik i napisałem w nim "TUTAJ >>>>" i wskazałem na screenie gdzie jest to zadanie. I zrobiłem temu wszystkiemu zdjęcie. Wszystko zależy od admina który sprawdza screeny.
Bermunda
Bermunda napisał na forum gry Wargame 1942
Prosze podać zadania Pierwsze zadanie: Wybuduj koszary; Drugie: Wytrenuj piechotę(dowolną ilość); Trzecie: Wybuduj Stację Meteorologiczną w Kwaterze głównej. Te zadania da się wykonać w jeden dzień nie licząc sprawdzania screenów, bo często odrzucają nawet właściwie zrobione screeny z tej gry.
Jak otworzyć lochy? Jeśli masz klucz, to lochy powinny być otwarte w chwili gdy wejdziesz w zakładkę "Lochy" (to ta druga od dołu). Bez żadnego przeciągania klucza na postać. Jak to nie działa to napisz do supportu w grze, bo to powinno działać.