Baszan
Baszan napisał na forum gry Howrse
Jak zdobyć boskiego konia na howrse? Najłatwiej jest go po prostu kupić, jednak dzikie trzeba wygrać. Można nazwać konia Krezus Junior, rozmrażać Mróz, logować się często (Kaskada), wygrać najwięcej rozet w miesiącu. Niektóre dostajemy jedynie po zebraniu kolekcji innych (np. Sleipnir Palomino z tego co pamiętam). Wygrywanie w promocjach to chyba najtańsza opcja, jeśli ma się szczęście. Oczywiście mówię tu o koniach w RO bądź WT, jeśli komuś się poszczęści, to 1-2 kupony i ma boskiego, a także o loteriach. Pozostaje też Skrzynia Skarbów, oczywiście to 10 kuponów, ale w niej zawsze gwarantowany jest koń boski / dzikie, i WT - na ostatnim poziomie możemy zgarnąć jednego z kamyków szlachetnych bądź Baliosa (co do Sleipnirów nie mam pewności). + Zestawy, pojawiają się rzadko, bardzo drogie, wypełnione różnymi bonusami do gry i boskimi. Zazwyczaj Baliosy i/lub dowolny koń boski. Nie wiem czy coś pominąłem, jeśli tak to przepraszam.
Baszan
Baszan zadał pytanie w grze Howrse
Plan rozmnażania krzyżowego Witam, mógłby ktoś przedstawić mi plan rozmnażania krzyżowego? Na zasadzie: a+b=c | c+?=d | d+?=e itd. Bardzo by mi się to teraz przydało - moja kariera rozkwita, a muszę jakoś sobie rozplanować podbijanie rankingu luzytanów.
Baszan
Baszan zadał pytanie w grze Shakes & Fidget
Odzyskiwanie hasła...? Witam, niefortunnie wyczyściłam dane i zostałam wylogowana z gry, to logiczne. Ale problem jest taki - nie pamiętam hasła i nijak się teraz zaloguję. Mogę je (hasło) jakoś odzyskać? Przewertowałam całą pomoc. I nic nie znalazłam.
Baszan
Baszan zadał pytanie w grze Howrse
Kupony za punkty...? Witam, czy zdobyte punkty można wymieniać na kupony na INNYCH serwerach? To znaczy, że zdobywam sobie powiedzmy sześć tysięcy punktów i chcę je zamienić na kupony, lecz posiadam jedynie szwedzkie Howrse (i nie chcę zakładać polskiego specjalnie dla kilku sztuk wirtualnej waluty). Dam radę wymienić czy nie?
Baszan
Baszan zadał pytanie w grze Shakes & Fidget
Dostępne wierzchowce Witam, ostatnio uwzięłam się na walki, co za tym idzie - pełno przeglądań profilów dla ocenienia szans na zwycięstwo. Więc tak przeglądam i zaobserwowałam, że niektórzy posiadają jakieś wilki, raptory itp. W skrócie - coś, co dla mnie (zapewne nie tylko) nie jest dostępne w stajni. Może to głupie pytanie, ale od czego zależą dostępne wierzchowce? Tak, przeszukiwałam pomoc S&F ale nie wiem, co według gry oznaczają "dobrzy i źli bohaterowie" : )
Baszan
Baszan zadał pytanie w grze Howrse
Warto kupować takie konie? Witam, ostatnio zakupiłam sobie tego oto konia: http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=23428706 Cena - 1 kupon, nic więcej. Była to dobra inwestycja, i czy na przyszłość warto kupować konie tego typu? (mieszanki, konkretnie - arab + anglik)