Cheaty, bugi i inne! Cześć! Jakiś czas temu postanowiłem zagrać sobie normala. (Uwaga! To dotyczy jeszcze starego Summoner's Rift'a!) Proces ładowania przebiegł normalnie, bez jakichkolwiek problemów. Wszyscy pojawili się normalnie na mapie i kupowali itemy, lecz mnie prowadziło na spawna drużyny przeciwnej. Widziałem po prostu linię na mapie (trasę gdzie mam iść - była ona prosta, przed środkową aleję). Nic nie mogłem zrobić, gdy użyłem flasha np. w tył nadal szedłem, gdy użyłem spella (grałem Thresh'em) zatrzymałem się tylko na moment, by go wypuścić i prowadziło mnie dalej. Po pierwszej śmierci błąd się nie zmienił, nadal pomykałem by umrzeć. Po zresetowaniu lola wszystko wróciło do normy. Na szczęście mecz był wygrany, ponieważ ktoś wyszedł z gry u przeciwników. Czy ktoś się jeszcze z tym spotkał?! Chciałbym się tutaj upewnić o co w tym chodzi, żeby nie mieć problemów wchodząc do kolejki Solo Q. Z góry dzięki za zainteresowanie. Pozdrawiam :)
Problem z patcherem Cześć! Nie mogę włączyć lola, po zainstalowaniu aktualizacji wyskakuje regulamin, którego nie mogę zaakceptować, bo po prostu nie ma przycisków. Proszę nie mówić, żeby rozciągnąć, bo patchera nie rozciągniesz.. Z góry dzięki za pomoc.
Fizz w jungli Cześć! Ostatnio rozmawiałem w kolegą grającym na serwerze WEST! Z tego co wiem jest tam grany Fizz w jungli, czy wie ktoś może jakie runy i specjalizacje są zalecane? Z góry dziękuję! Pozdrawiam
Problemy z grą! Cześć! Od ostatniej aktualizacji nie licząc dzisiejszej mam problemy z łączeniem się do meczu. Wygląda to tak; normalnie wybieram przeciwnika, aż do momentu przejścia w okno ładowania graczy. Tam strasznie długo się ładuję; kilka minut, a gdy już uda mi się wejść do meczu występuje jakiś lagg i dopiero mniej więcej po 10-15 min meczu zaczynam się ruszać i mogę grać normalnie bez lagów. Wcześniej się tak nie działo, czy to wina mojego niezbyt dobrego sprzętu (ale szybciej problem nie występował nawet na maks. grafice nie miałem lagów), internetu (także do tej pory słabego, bo od na stępnego miesiąca spodziewam się lepszego) czy może wina riotu (wiem, że w ostatnim czasie występują problemy, które doświadczyłem np. wył. serwerów itp.), chociaż na ich winę to nie wygląda. Proszę o trafne odpowiedzi. Nie zależy mi na punktach za to pytanie tylko o rozwiązanie mojego męczącego problemu. Aaa i np. wczoraj miałem tak, że jak mnie wrzuciło do bitwy to wywaliło za stanie w 1 miejscu.. I trzeba było łączyć od nowa. Z góry dziękuję! Niech wam to Administracja wynagrodzi xD
Fizz Witam! Potrzebuje szybkiej podpowiedzi dotyczącej postaci Fizz. Potrzebuję na niego buildu, z tego co wiem powinienem zacząć od Zmory Licza. Do tego prosił bym o podpowiedź jak rozdawać na nim umiejki. Jest to mój pierwszy mecz na nim. Z góry dziękuję!
Jungle Nie idzie mi na jungli, macie na to jakiś sposób, jakie potworki bić po kolei, gdy zaczynam od: a) reda, b)blue. Z tego co słyszałem od razu po blue lecimy na wilki, potem jakiś gank itp. ale nie wiem jak dalej..