benzyna Tak jak koledzy piszą. Z tym, że jest to ryzykowna sprawa. Wrzucając benzynkę, musisz pozbyć się apteczki/naprawiaczki/gaśnicy. A trzeba pamiętać, że benzynka zwiększa szanse na to, że przeciwnik może nas szybciej podpalić. Odrzucenie w takiej sytuacji gaśnicy jest kiepskim pomysłem, ale czy bez naprawiaczki i apteczki nie będzie jeszcze gorzej :). Ciężki wybór, który sprawdza się tylko na nielicznych czołgach.
Czołgi premium Większość ma swoje zalety. Musisz bardziej sprecyzować czego oczekujesz po takim czołgu. Czy to ma być czołg który najlepiej zarabia (dla mnie CDC), czy może dobrze opancerzony (is6, lowe, t34 z mocną wieżą). Warto też brać pod uwagę nację i typ czołgu, bo taki czołg nie tylko ma zarabiać, ale i przyspieszać szkolenie załogi. Po tym co napisałeś, czego oczekujesz pasują mi tu dwie zarabiaczki francuskie: ciężki FCM i średni CDC. Szybkie, z dobrym działem i DPM. Powinny Ci się spodobać. Duży minus, że trzeba grać rozważnie, bo pancerz słaby (szczególnie na CDC).
Dlaczego ludzie kłamią mówiąc, że zostanie w bazie to najgorsza rzecz? To teraz załóż, że w obu drużynach są takie "geniusze" jak Ty. Obie drużyny stoją przez 15min przy swoim capie, po czy bitwa kończy się remisem, czyli de facto obustronną porażką. Każdy rush jest choćby próbą stworzenia sobie przewagi, natomiast ciągła campa w kwadratach przy bazie to liczenie na ułomności przeciwników. Uwierz mi, im wyższe tiery tym częściej taka campa przegrywa, to, że na tierach 1-5 takie coś daje radę, to na wyższych już niekoniecznie. I póżniej taki delikwent dziwi się, że drużyna przegrywa, bo on stanie i broni bazy od pierwszej minuty. PS. Jeszcze co do sytuacji którą opisałeś. Zauważ, że gdybyś pojechał z drużyną to samo co przy bazie mógłbyś zrobić w innym miejscu na mapie i flanka pewnie poszłaby szybko do przodu. A tak brak Twojego wsparcia na flance m.in. przyczynił się do tej obrony, którą trzeba było stawiać. Team zagrał prawidłowo, najpierw zaatakował, a gdy zauważyli, że wróg przeważa cofnęli (i uwierz, to nie Twój geniusz taktyczny to sprawił, ale racjonalne myślenie drużyny, która na starcie była o jeden czołg mniej, gdyż ten campił i bronił już w bazie). Także na przyszłość warto posłuchać rad doświadczonych i nie stać całą bitwę przy bazie w każdej sytuacji.
1k bitew koło 3000 wn8 Nawet nie ma się co głowić. To na pewno nowe konto bądź po resecie. Żaden, nawet genialny gracz nie osiągnie takich wyników po 1k bitew. Jest to niemożliwe, gdyż trzeba poznać mapy, zalety czołgów, taktyki, miejscówki i parę innych rzeczy. Jak już ktoś pisał, niektórych rajcują kolorki, więc takie rzeczy się dzieją. Ja wolę być zielony i nie mieć arty na karku w każdej bitwie :).
płatność telefonem Nie można. Poza tym szkoda tej kasy i tak nie dostaniesz punktów. Ja, podobnie jak wielu zrobiłem wszystko zgodnie z zapisami i punktów nie otrzymałem. Suport tak się wycwanił, że zgłoszenia przyjmuje dopiero po 7dniach od założenia konta (bo być może dostaniesz odznakę i otrzymasz dostęp do zadań). Po tym czasie możesz wysłać screena jeżeli punktów nie ma. Wówczas po dniach otrzymasz zapewne odrzucenie screenów bez podania przyczyny. Wyślesz następny, mijają kolejne 2 dni. I wielki finał; jest odpowiedź suportu w takim oto tonie: Niesety minęło już 10dni i zdobycie punktów za zadanie przepadło bezpowrotnie. ...Formułki grzecznościowe i inne bzdury... Także jak chcesz sponsorować oszustów i złodzieji to śmiało.
Bardzo duże lagi - wersja 9.5 Dzisiaj zaktualizowałem klienta do wersji 9.5 i zaczęły się straszne lagi (często nawet całkowite zerwanie połączenia). Co może być tego przyczyną (żadnych modów nie mam wgranych, ustawienia dałem dla sprawdzenia na min, a i samo połączenie w porządku - włączyłem jakiś stream w HD i wszystko ok). Macie jakieś pomysły?