Ban4Fun
Ban4Fun napisał na forum gry World of Tanks
Jaki kraj jest najlepszy? Niemcy - Celne działa / Dosyć dobry pancerz / Mobilność pierwszej linii TD'ków Rosja - Mocne, ale nie celne działa / Pancerz The Best / Mobilność wysoko-tierowych HT'ków Francja - Działa magazynkowe / Mobilność / Papierowy pancerz Ameryka - Wszystkiego po trochu :) (bardzo dobre czołgi ciężkie, których zaletami są działa oraz mocny pancerz wieży) Wielka Bryt. - Raczej mobilność i szybkostrzelność (z mobilnością u TD'ków jest zupełnie odwrotnie) Czechy - Szybkostrzelne działa, magazynki, mobilność a poza tym papierowe. Japonia - Dziwaczne, ale bardzo twarde czołgi ciężkie. Im wyżej w drzewku, tym mniejsza satysfakcja z gry. Chiny - Emm.. Dobre lighty? Cała reszta maszyn to kopie konstrukcji innych państw.
Ban4Fun
Ban4Fun napisał na forum gry World of Tanks
Jaki Premium medium tank VIII tieru? Już gdzieś to wyczytałem.. -.- Chodzi mi o przedstawienie, który med wg. innych nadaje się do spełniania swojej roli. Nie mogę wybrać spośród: * Fv4202 (P) * T54 prot. * T26e4 * Patton KR Zastanawiam się i myślę, który z nich daje najwięcej zabawy (na zarobkach nie zależy mi tak bardzo).
Co z dropem? Dobrze, to się zgadza. Ale powiedzcie czy nietypowa nazwa profilu steam (tutaj nie podam) może uniemożliwiać drop po meczu? Mój nick składa się z nietypowych znaków - każda z liter zawarta jest w kółku i nie jest to brane pod uwagę jako litera. Nick wygenerowałem przez specjalną stronkę i wkleiłem do steam'a. Wiem, że to głupio brzmi i pewnie nie ma sensu, ale szukam dziury w całym. Chcę się dowiedzieć, dlaczego inni dostają (ogółem 3 itemy na mecz turniejowy) skrzynki/skiny a ja jakoś jestem pomijany.. Co może być powodem? Dodam, że nigdy nie dostałem nic z cs'a, prócz skinów za level.
Ban4Fun
Ban4Fun napisał na forum gry World of Tanks
Który czołg zakupić za kredyty jako pierwszy? Coś o tym wiem :P Narazie wstrzymam się z kupnem czegokolwiek, ponieważ jadę linią niemieckich TD'ków na "borsuka". Tak poza tym, właśnie miałem mecz AMX CDC i 3 fragi. Myślę, że samą mechanikę gry już znam, ale brakuje mi trochę doświadczenia w temacie strategii (gdzie jechać, kampić i na co uważać.) Dzięki za odp.
Ban4Fun
Ban4Fun napisał na forum gry World of Tanks
Kody premium? Zachowanie godne gimbazy (bez obrazy dla "ewentualnej" reszty). Wpada synek na forum i wyzywa ludzi od "głupków" i "debili". No nic tak to już jest.. P.S.: Kodu nigdy nie aktywowałem - alienware było mi od niedawna obce.