Azari45
Azari45 napisał na forum gry Transformice
nowy event Nie. Można otworzyć zarówno czerwony, jak i zielony prezent. Można w nich wygrać zabawki, kostiumy, nową grafikę do kuli obok nicku szamana i nowy tytuł. Wymień się z kimś czerwonym, by zyskać zielony. Na mapce uważaj, aby się nie poślizgnąć i skacz nad przeszkodami.
Azari45
Azari45 napisał na forum gry Transformice
Pytanie o nowy event (świąteczny) Nie. Można otworzyć zarówno czerwony, jak i zielony prezent. Można w nich wygrać zabawki, kostiumy, nową grafikę do kuli obok nicku szamana i nowy tytuł. Wymień się z kimś czerwonym, by zyskać zielony. Na mapce uważaj, aby się nie poślizgnąć i skacz nad przeszkodami. Powodzenia!
Azari45
Azari45 napisał na forum gry Arena Mody
Zdobywanie doświadczenoa Wyzywaj panie z takim samym levelem lub wyższym, aby zdobyć doświadczenie. Ja korzystam ze słabszych przeciwniczek, ale one często mają niskie poziomy. Za wygraną walkę z równym poziomem otrzymasz 1 punkt doświadczenia, a za kolejne o 1 punkt doświadczenia więcej.
Azari45
Azari45 napisał na forum gry Transformice
Bootocampy na transformice 1.Wpisz komendę /chat bc 2.Tam kopiuj nazwy pokoi i szukaj UTERA lub innego twórcę mapy 3.Jeżeli trafisz na UTERa, graj tak jak inne myszy. 4. Jeżeli room jest z nazwą innego gracza lub gwiazdką, musisz zdobyć 2 bc, aby zdobyć 1 i potem już normalnie aż do następnej mapki.
Azari45
Azari45 napisał na forum gry Arena Mody
arena boksu hehe Arena Mody to nie bitwa na lepsze ubrania, ale na większą popularność. Wygrywając, możesz zdobyć dolary i doświadczenie. Przegrywając, możesz stracić dolary. Są też bitwy klubów na ich popularność.