Azari45
Azari45 napisał na forum gry Transformice
nowy event Nie. Można otworzyć zarówno czerwony, jak i zielony prezent. Można w nich wygrać zabawki, kostiumy, nową grafikę do kuli obok nicku szamana i nowy tytuł. Wymień się z kimś czerwonym, by zyskać zielony. Na mapce uważaj, aby się nie poślizgnąć i skacz nad przeszkodami.
Azari45
Azari45 napisał na forum gry Transformice
Pytanie o nowy event (świąteczny) Nie. Można otworzyć zarówno czerwony, jak i zielony prezent. Można w nich wygrać zabawki, kostiumy, nową grafikę do kuli obok nicku szamana i nowy tytuł. Wymień się z kimś czerwonym, by zyskać zielony. Na mapce uważaj, aby się nie poślizgnąć i skacz nad przeszkodami. Powodzenia!
Azari45
Azari45 napisał na forum gry Arena Mody
Zdobywanie doświadczenoa Wyzywaj panie z takim samym levelem lub wyższym, aby zdobyć doświadczenie. Ja korzystam ze słabszych przeciwniczek, ale one często mają niskie poziomy. Za wygraną walkę z równym poziomem otrzymasz 1 punkt doświadczenia, a za kolejne o 1 punkt doświadczenia więcej.
Azari45
Azari45 napisał na forum gry Transformice
Bootocampy na transformice 1.Wpisz komendę /chat bc 2.Tam kopiuj nazwy pokoi i szukaj UTERA lub innego twórcę mapy 3.Jeżeli trafisz na UTERa, graj tak jak inne myszy. 4. Jeżeli room jest z nazwą innego gracza lub gwiazdką, musisz zdobyć 2 bc, aby zdobyć 1 i potem już normalnie aż do następnej mapki.