AvqQatter
AvqQatter zadał pytanie w grze War Thunder
"Uskrzydlony czołg" - kto pyta, nie błądzi? Cześć pytanie tyczy się samolotu Hs.129B-3, a w sumie to całego drzewka do których on należy, mnie chodzi o wersje z 2x działkiem 37mm w zwyż aż do tego konkretnego z 75mm i późniejszych. Historycznie korzystano z niego do likwidacji czołgów, czy w WT da sie nim z powodzeniem eliminować bombowce etc na trybie arcade-ogólnie inne zastosowanie niż historyczne?..btw proszę opiszcie mi to drzewko, pytam o nie bo wyróżnia się specyficznymi maszynami(w większości tzw free-fragamni), no i "niemców rozwijam" więc mam je "po drodze", z wartościowych samototów wiem że jest jeszcze podobno bd Jak-9T(chyba) co ma 37mm, ale rosjan nie ruszyłem jeszcze :/ obecnie skupiam się na niemcach i brytyjczykach, wypowiedzcie się proszę.
AvqQatter
AvqQatter zadał pytanie w grze War Thunder
Rodzaj amunicji - jak dobrać? Mając do wyboru 20mm karabin mam takie rodzaje(wyszczególniam istotniejsze): podstawowa, uniwersalna, cele powietrzne, cele opancerzone, smugowa, niewidzialna. Myślę że najlepsze jast ta na cele powietrzne(przecieżpoluję na myśliwce, bombowce etc), chociaż nie jestem pewien czy przeciwpancerna też się nie sprawdzi w tej roli(lepiej-chodzi o bombowce)? Co polecacie(pierwszy raz am taki dylemat wcześnie zawsze wybór był "ubogi"-brałem niewidzialną)?
AvqQatter
AvqQatter zadał pytanie w grze War Thunder
Klapy i obsługa naziemna Cześć, mam takie pytanko: co daje "bojowe" ustawienie klap, gram na zmianę nacją brytyjską i niemiecką, myśliwce brytyjskie nie mają tego(tylko ciężkei Beufightery), a niemieckie wszystkie to mają, co to robi, co się stanie jaak nie użyję etc? Oraz z punktów rozdania statusu u załogi naziemnej co daje "stopień naprawy"? 1/5stopni "pożera" 60pkt, więc wygląda na istotne, co się zyskuje, na co wpływa, bo nie do końca jasno objaśnia to chmurka w grze :/ Do gry powróciłem po czasie więc nie wszystko pamiętam -_-
Jak to jest dokładnie Agera i cinque - co jest grane? Hejka, niemal identyczny tuning?(musicie wejść w to co napisałem poniżej) Agera była lepsza, ktoś umie to wytłumaczyć? Bo już się pogubiłem w tym wszystkim, niby Cinque mocniejsza, a tutaj takie coś :/ to nie reklama, ale jakoś trzeba wam to pokazać, facet wstawia masę filmików i jest już znany na YT -> NFS World Koenigsegg Agera vs Pagani Zonda Cinque , youtuber: XXLANGJBXX
Wybór nissana - obiekcje? Jest obecnie dostępny za 750.000igc fajny Nissan Skyline GT-R V-Spec (r34) problem w tym że tylko z wyglądu, ogólnie ten samochód wygląda jak nismo ale wiadomo jego osiągów nie ma, pytanie czy on "coś potrafi" bo kupię go, a znowu samochód bd tylko mi garaż zdobił:) Chciałbym wykożystać go do klasówki B, i nie ma byćkoksem jak MR2 bo już ją z resztą mam, ale czy jest mocne jak np. Ford GT40, słabsze jak co etc, ogólnie po krótcy opiszcie mi go proszę, cena nie jest wygórowana ;)
Święta trójca - mam obiekcje, pomóżcie! Cześć pewnie temat wielokrotnie wałkowany, ale interesuje mnie szczegółowe porównanie(opis) i przyrównanie: Agery, Aventadora, Cinque ze sobą pod każdym aspektem, najbardziej kusi mnie Agera i Cinque, ale Avek też śliczny, tyle że jest kosmicznie drogi i nie wiem czy bd mnie stać na niego..p.s. czy przy zakupie wózka za sb dostajemy miejsce garażowe gratis? Ew jak uda mi się zakombinować to w promocji spróbuję oba wyhaczyć a jeśli nie starczy to Nismo lub Corvette carbon limited Edition, chyba że co mi innego dobrego/mocnego polecicie w podobnej cenie?