Aviato12
Aviato12 zadał pytanie w grze Metin 2
Invoria Witam! :) Szukałem ostatnio jakiegoś ciekawego "serwa prywatnego". Zaciekawił mnie serwer Invoria mt2... Gra ktoś może na nim? Co o nim sądzicie?
Aviato12
Aviato12 zadał pytanie w grze Metin 2
Rozpoczęcie gry jak można w łatwy sposób zarobić na świecie, w którym nie wbija się szybko expa? co warto obrać za pierwszy cel? dobić 20 i dropić medale konne? dobić 30 i łowić ryby? dobić 35,zrobić bojowca i dropić rzeczy z metków?
Aviato12
Aviato12 zadał pytanie w grze Metin 2
Nowy świat- TBD Co o nim myślicie? Moją przygodę z metkiem zacząłem od Syriusza na PL, później grałem na Pandorze i Corelisie, a ostatnio pogrywałem na Ascarialu... Warto grać na tym nowym świecie?
Aviato12
Aviato12 zadał pytanie w grze World of Tanks
Problem z Wot Witam! Wszystko ostatnio jeszcze działało... dzisiaj (tj.27.03.2014r.) jednak gdy odpalałem wota pobrała mi się jakaś mała aktualizacja - ok. 11 MG. No więc wszystko niby pobrało i "korzystam z najnowszej wersji gry". Następnie klikam "zagraj" i wtedy pojawiają mi się "paski" wota, ale ekran pozostaje biały i po ok.5 sekundach wszystko się zamyka i jestem znów na swoim pulpicie (próbowałem kilka razy) :( Wiecie może co zrobić żeby wszystko działało?