Avast76
Avast76 napisał na forum gry World of Tanks
Ile trzeba zrobić bitew żeby zdobyć X tier ? Zależy ile będziesz mieć bonusów w ciągu wbijania 10 tieru. Bonusy takie jak: Premium, rezerwy, gra w plutonie (Dodatkowe doświadczenie), obecnie dostępne misje, no i czy wydasz złoto na kredyty, czy kupisz sobie premium i będziesz je zbierał, bo wiadomo, że ponad 16mln kredytów potrzebnych na całe drzewko + materiały eksploatacyjne, uzupełnienia itp piechotą nie chodzą. Przy nieograniczonych kredytach i wszystkich lub większości bonusów udałby Ci się to zrobić w około 400-500 bitew.
Avast76
Avast76 napisał na forum gry World of Tanks
Challenge WOT Jest dużo challengów do wota, Np. jeżdżenie w trybie snajperskim, włączenie opcji /Sterowanie "Odwrócenie w poziomie" Odwrócenie w pionie" oraz "Odwrotne kierunki przy cofaniu" czy też maksymalna czułość myszki. Chyba, że chodzi ci o wyzwania typu rozwal 5 wrogich niszczycieli w jednej bitwie. (Trudne w po zmianach MM)
Avast76
Avast76 napisał na forum gry World of Tanks
Najlepszy light 8 tieru? Bulldog jest gorszy od T71 który jest tier niżej, nie polecam. Batchat 12t jest dla bardziej doświadczonych graczy, więc raczej odpada. Tutaj wahałbym się między WZ-132 a LTTB i jednak bardziej stawiałbym na WZ-etkę.