Auxerre
Auxerre napisała na forum gry AION
Jak osiągnąć coś w Aionie? :P Polecam czytać i oglądać poradniki i streamy graczy, którzy grają odpowiadającą Ci postacią. Obserwuj, co robią, jaki mają ekwipunek, na jakie chodzą instancje. Przykładem barda, na którym można się wzorować jest na przykład Accordance na YT.
Jaki support ??? To zależy od kompozycji Twojego teamu. Jeśli potrzebujecie tanka, to lepiej wziąć oczywiście Brauma. Rakan jest dobry do robienia zamieszania i wycofania się, raczej nie sprawdzi się jako pierwsza linia oporu.
Auxerre
Auxerre napisała na forum gry AION
Strzelec jaka broń W end game powinieneś mieć zarówno pistolety, jak i armatę, o ile planujesz dłużej i intensywniej pobawić się w Aiona. Oba rodzaje broni sprawdzają się lepiej w określonej sytuacji, więc warto być przygotowanym na każdą możliwą okoliczność. Natomiast do 65 poziomu do pve i pvp spokojnie wystarczą Ci pistolety.
Auxerre
Auxerre napisała na forum gry AION
Chora ambicja na 65lv http://aiondatabase.net/pl/ Na tej stronie znajdziesz rozpiskę wszystkich misji, możesz sprawdzić, jakie moby bić, którego NPC odwiedzić, itd. Ogólnie można wrócić do każdej misji - one nie znikają, jeśli wbijesz większy lvl, po prostu u NPC one się nie "świecą", ale są cały czas dostępne. Cóż, powodzenia życzę w zebraniu wszystkich tytułów, zajmie Ci to kilka lat minimum.
Auxerre
Auxerre napisała na forum gry AION
Klasa strzelec i Rasa Jakie punkty statystyk? W Aionie nie ma żadnych punktów. Co do skilli - wszystkie przecież dostajesz automatycznie. Jeśli chodzi o drzewko stygmatów, to polecam to z pistoletami. Armatą polecam zacząć się interesować dopiero na 65 lvlu. Ekwipunek tylko skórzany, dostaniesz z misji, a możesz też kupić za monety, które też są jako nagroda za misje. Wybór rasy to kwestia indywidualna. Jeśli czujesz, że chciałbyś być po "ciemnej stronie mocy", wybierz Asmodianów, jeśli po "jasnej", to Elyosów. Nie ma większej różnicy pomiędzy rasami, oprócz ich wyglądu i map/questów. Na niektórych serwerach Asmodianie objęci są pakietem balansującym serwery, dzięki czemu otrzymują jakieś buffy i dodatkowe nagrody za misje, ale nic poza tym. Ja osobiście jestem Elyoską (jak większość graczy w Aionie).
Auxerre
Auxerre napisała na forum gry AION
polecane postacie Otaku84 a co jest złego w tych odpowiedziach? Dla każdego podoba się inna klasa, to dlaczego ma jej nie polecić. Wybór klasy to rzecz indywidualna i nie da się określić jednej postaci, która jest we wszystkim najlepsza. Każda ma inne przeznaczenie i cel w grupie i to od gracza zależy, czego oczekuje od swojej postaci. Autor tematu musi sobie sam najpierw odpowiedzieć na pytanie, czego chce. Czy chce, aby jego postać była dpsem, tankiem, supportem? Klasą dystansową, czy walczącą w zwarciu? Magiczną, czy fizyczną?
Auxerre
Auxerre napisała na forum gry AION
Co mi możecie powiedzieć o tej grze ? Gra ma bardzo fajny klimat, jest rozbudowana i ma mnóstwo rzeczy do zaoferowania graczowi. Każdy na pewno znalazłby coś dla siebie. Pvp, pve, dekorowanie domków, kupowanie/tworzenie kostiumów dla swojej postaci, gotowanie, alchemia, zbieractwo, kolekcje pamiątek, itd. Nie można się nudzić, jak najbardziej polecam.
Auxerre
Auxerre napisała na forum gry AION
Która klasa ma największy movement Bard również ma taki skill. Zwiększa szybkość ruchu na bodajże 10 sekund. Oprócz tego ma skille zwiększające szybkość ataku i lotu. Do tego "spętanie", które unieruchamia wroga, co również jest przydatne w ucieczce. To wszystko czyni barda bardzo mobilną postacią.