problem z FPS? Proszę sprawdzić przede wszystkim jakie sterowniki są najlepsze dla naszego komputera. Sprawdzamy na forum danego producenta lub zaufanej stronie internetowej. Owakie sterowniki posiadają pewne patche, gdzie niektóre mogą nawet wrócić na plus dla użytkownika by zwiększyć FPS. Bez wiedzy jaki masz komputer niezbytnio uda się cokolwiek powiedzieć.
W jaki sposób? Jeżeli kupujesz tutaj to otrzymujesz na nick gracza. Tak słyszałem. Jeżeli zamówiłeś golda ze strony dogry.pl sprawdzaj skrzynkę pocztową gdzie masz napisane by zrealizować zamówienie. I tam patrzysz w email oraz na stronce, na którą Cie wywali co musisz zrobić, tam są napisane jakie kroki podjąć by otrzymać zamówienie.
Problem z lvlem i sceenem Tak jak pisało wcześniej przed rozpoczęciem zadania. Jeżeli osiągniesz dany poziom niż 40 lvl dajmy na to 41,42,43 i dopiero wyślesz screen to niestety niezalicza Ci się. Jeżeli wyślesz screen z 39 poziomem to tak samo, nie zalicza się. Musi być równo 40 poziom. Masz w grze takie coś jak Auto Quest wyłącz go jeżeli Sobie z tą opcją nie radzisz ew, wcześniej to zrób 2 poziomy dalej. Zaszedłeś w grze daleko aktualnie bo się w gre wczułeś, niestety musisz porozmawiać za administracją czy zmienią Ci nick teraz i zadania od początku choć nigdy nie wiadomo. A sprawdzane było długo ponieważ może administracja nie była pewna, na takie rzeczy trzeba uważać na przyszłość. Pozdrawiam.
SPADKI FPS WOT Mam parę pytań do Ciebie. 1. Jaki masz Windows. 2. Jaka karta graficzna + procesor. 3. Istnieje też problem z hex wystarczy zmienić go i będzie działać zależy od parametrów komputera i Twojego problemu i ustawień w WOT.