Zaczęłam wczoraj grać w Anno Online, a jeszcze nie mam odblokowanego 1. zadania :(
Co jest :c
Arye
Arye napisała na forum gry Margonem
Nowy interfejs, wasze zdanie Mam mieszane uczucia co do niego. Nie podoba mi się strasznie to przesuwanie ekranu przy chodzeniu, mi osobiście przeszkadza i od razu mi się w bańce kręci o.O Obecny interfejs nadaje fajny klimat grze, jest prosty i funkcjonalny, więc nie widzę potrzeby zmieniana na nowy. Najlepiej by było, gdyby dało się wybrać w konfiguracji po prostu, na którym interfejsie chce się grać, ale to pewnie za dużo roboty dla MG.
Arye
Arye napisała na forum gry Margonem
Zmiany są dobre? Mi się podobają nowe outy, bo porównując je do starych (np porównajmy wygląd paladyna do tropka) to niebo a ziemia. Odświeżone, ładniejsze, przyjemniejsze dla oka :) A co do Ithan, zmiana jak zmiana, idzie się przyzwyczaić, a że dzięki niej wszedł nowy heros dla niskich lvli, mi się podoba ;)
Arye
Arye napisała na forum gry Margonem
Margonem PL i Com Mi się gra lepiej na polskiej, ponieważ jest więcej graczy, którzy fakt, zajmują elitki i tytanów, ale zawsze można się z nimi zgadać i coś razem fajnego zrobić. Poza tym nie podoba mi się na angielskiej wersji tracking questów (przynajmniej w początkowej fazie, później jak jest nie pamiętam), bo solucji w internecie jest i tak mnóstwo, a to zabiera całą frajdę z samodzielnego odkrycia jak wykonać questa. Na polskiej wersji oczywiście jest więcej zmian i prężniej rozwija się gra, więc jestem za nią.
Arye
Arye napisała na forum gry Margonem
Noc kupały Hm, jeśli chodzi o to, ile trzeba czekać od podlania do innej czynności jaką możesz nad słonecznikiem zrobić to jest to 1h-3h, i wtedy możesz znów coś zrobić nad nasionkiem. Im więcej czynności zrobisz tym lepszy słonecznik na końcu Ci wyrośnie ;)