http://www.kinglands.co/
Link do mega szybkich speedów Traviana od 50 do nawet 20000.
  • Anusia

    Anusia Nie mam konta na YouTube więc nikomu nic nie zasubskrybuję.

    17.08.2017, 13:59
  • jkrpl17

    jkrpl17 https://www.youtube.com/channel/UCmKx7AMFBaHOW-7rIN2XMEA dasz suba ?

    18.04.2017, 19:14
Anusia
Anusia napisała na forum gry Legend Online
zadania raczej niewykonalne Czy pisali, że nie zaliczą jak będziesz miał wyższy poziom? Pisali. Więc się pogódź z tym, że takie mają zasady i się do nich stosuj. Może i głupie, ale takie mają i nic na to nie poradzisz, a jak ci się one nie podobają to możesz nie zdobywać punktów na tym portalu.
Wersja RoA Traviana: http://www.travian.pl/?uc=pl20_20226. Zarejestrujcie się tam przez ten link, a jak będziecie mieć 4 osady to otrzymam od każdego po 50 Złotych Monet. PS. W tej wersji łatwo się zakłada osady, bo jest na starcie 6 osadników i inne ułatwienia. PS 2. To jest wersja urodzinowa Traviana, Travian ma co roku inną wersję urodzinową.
Anusia
Anusia napisała na forum gry Ragewar
zadanie, a nick Piszecie żeby wysłać ss z nickiem z tabelki. Nie wiem jak jest w tej grze, ale w Travianie mi właśnie dlatego nie zaliczyli, że dałam im ss, na którym był tylko nick z tabelki, tabelka, która była potrzebna jako dowód na zrobienie zadania to było dla nich za mało, bo nick z niej się dla nich nie liczył jako dowód, że to mój nick. Ale tu o ile dobrze zrozumiałam z waszych komentarzy inaczej się nie da, bo nick albo pokazuje się po kliknięciu w maski, albo w tabelce. Zagadkowa sprawa, ciekawe jak z tego wybrną.
Anusia
Anusia napisała na forum gry Ragewar
zadanie, a nick W każdym zadaniu do każdej gry wymagają nicku. Mało tego, czasem wymagają nicku w konkretnym tylko im wiadomym miejscu. Mi np. kiedyś nie zaliczyli zadania w Travianie, bo nie miałam widocznego nicku pod awatarem tylko w statystykach. Ten w statystykach był dla nich do tego stopnia nieistotny, że śmieli twierdzić, że go w ogóle nie ma. Tak, jako powód odrzucenia podali brak widocznego nicku, a był przecież widoczny, fakt trochę niewyraźny, ale jednak widoczny, myślałam początkowo, że o to chodzi i dałam screen z lepszą rozdzielczością, ale znowu odrzucili, więc się spytałam moderatora o co chodzi i napisał, że mam pokazać nick pod awatarem i jak go pokazałam to wreszcie zaliczyli. Także nigdy nie wiadomo w jakim miejscu oni sobie ten nick zażyczą.
Anusia
Anusia napisała na forum gry Ragewar
Nick w grze Albo moderator to idiota, albo ma rację i nick jest zły, a poprzedni moderator wcześniejsze zadanie niesłusznie zaliczył. W tym dymku gdzie każą podać nick na pewno podałaś nick dokładnie taki jak masz w grze?
Mam zablokowane wiadomości, nie wiem dlaczego i nie wiem na jak długo, więc nie liczyć, że komuś wyślę wiadomość.