Korony jak zdobyć Uzyskanie wyższej rangi wymaga honoru, który można zdobywać na wiele sposobów: Wznoszenie budynków wytwarzających dobra luksusowe, takich jak warsztaty stolarskie oraz wydawanie uczt. Budowanie dekoracji, dzięki którym zyskujesz codziennie punkty honoru. Niszczenie i/lub atakowanie różnych wrogich SI.
Andariusz
Andariusz napisał na forum gry Undermaster
Wkurza już to odrzucanie. Mają zabugowany system i nie potrafią tego zrozumieć. Ja mam już zaliczone pierwsze zadanie, a przez ich durny system, który każe mi się zarejestrować to nie mogę wysłać kolejnego screena na drugie zadanie. Mam 16 poziom, a oni każą mi się zarejestrować w grze -.- Na zgłoszenia tego problemu reagują jakby byli neandertalczykami, albo jakby siedział tam jakiś bot... Żenua ta ich obsługa klienta.
Andariusz
Andariusz zadał pytanie w grze War Thunder
Modyfikacje gry WT Ground Forces Czy w War Thunderze GF jest lub będzie możliwość dodawania własnych modów do gry tak jak ma to miejsce w World of Tanks? Jest kilka kwestii, które chciałbym zmienić/ulepszyć. Np. większe oddalenie kamery od czołgu, inne celowniki, damage panel, czytelniejsza minimapa itp.