Skup osłów Witam. Na Howrse mój nick to Anastazja Leneaure. Prowadzę skup osłów. Interesują mnie jedynie ogiery. Wałachów i klaczy nie kupuję. Nie interesuje mnie ich wiek, umiejętności czy genetyka. Ważne jest to, aby jeszcze nie kryły. Ceny do negocjacji. Masz jakieś? Pisz. :)
Szukam sittera, p łacę kuponami! Szukam sittera na około 50 koni (będzie powoli rosło), niektóre z nich mają ponad 25 lat. Szukam osoby, która pracowała już u kogoś, kto to potwierdzi (nie liczą się siostry, bracia, kuzynki itp.). Za miesiąc pracy płacę 1 kupon, a jeśli będziesz trenować wszystkie (lub większość) koni - dorzucam jeszcze jeden kupon. :) Jesteś zainteresowany/a? Napisz do mnie na Howrse, mój nick Anastazja Leneaure.
Szukam Sittera Szukam osoby doświadczonej, która pracowała już u kilku osób, które mogą ją polecić. Zapłacę 1 kupon miesięcznie za około 45 koni, w tym część jest do małego treningu, a część ma ponad 25 lat. Za trenowanie wszystkich koni dodam coś z CR o wartości powyżej 2 kuponów. Myślę, że cena jest wystarczająca. Zainteresowanych zapraszam na kontakt na poczcie na Howrse, mój nick Anastazja Leneaure.
Sprzedaż fryzów i luzytanów Witam. Mam do sprze dania 14 koni rasy fry zyjskiej i jednego ogierka rasy luzy tańskiej. Wszystkie są czystej krwi, ceny do ustalenia. Konie fry zyjskie znajdują się w zakładce ~Impossible~ z przyrostkiem By Anastazja Leneaure. Więcej informacji na temat koni na poczcie tu, lub na Howrse, mój login Anastazja Leneaure.