Amter
Amter napisał na forum gry World of Tanks
Wargaming public APi -co to znaczy? API = Application Programming Interface Wargaming udostępnia publicznie masę danych związanych ze swoimi grami zarówno tych dotyczących danych encyklopedycznych jak i danych statystycznych dotyczących różnych graczy. Pozwala to napisać własne programy/skrypty pobierające te dane od Wargaming i wykorzystać je do własnych celów. Przykładowo w klanie Nietykalni skrypt pobiera poprzez API dane o klanie i automatycznie aktualizuje opisy informacyjne w odpowiednich kanałach na serwerze teamspeak. Inne skrypty dostępne przez przeglądarkę WWW dostarczają dodatkowych informacji o klanowiczach dowódcom. Możliwości tego narzędzia są ogromne i wciąż Wargaming rozbudowuje API o coraz więcej danych z jakich można skorzystać.
Amter
Amter napisał na forum gry World of Tanks
mam problem z gra @Kupsztas: z tymi starszymi sterami to w przypadku NVIDIA były takie jajca, co do AMD na najnowszych powinno chodzić ok. @Artur: sprzęcik powinien wystarczyć. nie jest to najnowsza generacja ale te procki są całkiem niezłe. Rzeczywiście dokupienie ramu i zainstalowanie zamiast starego Win XP nowszego Win 7 mogło by rozwiązać problemy jakie masz. Ping wysoki pojawia się niejednokrotnie również gdy masz w tej samej sieci co Twój komp także sieć bezprzewodową z której korzystają telefony. Jak telefony sobie sprawdzają aktualizacje w tle to wtedy potrafi wywalać ping tak wysoko.
Amter
Amter napisał na forum gry World of Tanks
Amerykańska linia do T110e3/T110E4 Z doświadczenia mogę polecić bardziej E3 gdyż ze względu na swój pancerz jest chętniej brany do CW. W E4 trudniej grać na wieżę bo ma garnek łatwy do trafienia. Oczywiście kamuflaż na czołgu i w perkach załogi to podstawa, tak samo jak i siatka maskująca. Bez tego granie TD'kami nie ma sensu :)
Amter
Amter napisał na forum gry World of Tanks
jak z is 3 Jak najbardziej się opłaca. To najczęściej wykorzystywany czołg VIII tieru na twierdzach, a i nabijanie WN8 całkiem fajnie na nim idzie. Dodatkowo rozwijając jego linię dochodzi się do bardzo zalecanego na CW czołgu IS-7.
Amter
Amter napisał na forum gry World of Tanks
Czym są Twierdze? Dodatkowo klan, który ma odpowiednio wysoko rozbudowane budynki w trybie twierdzy może za zdobywane przez graczy zasoby uruchamiać różne bonusy (np zwiększone zarobki, bonus do zdobywanego doświadczenia).
Amter
Amter napisał na forum gry World of Tanks
Czy na mapach znajdują się jakiekolwiek zniszczalne elementy? Czy ich niszczenie ma wpływ na dalszą rozgrywkę? Tak jak napisał hiashi. Od siebie dodam tylko jeszcze, że WG wciąż pracuje nad wdrożeniem do gry silnika graficznego HAVOC, który dał by m.in. dużo bardziej realistyczny efekt rozwalania naszego otoczenia lecz wymagania sprzętowe są większe i nie każdy by mógł z jego dobrodziejstw korzystać, a co za tym idzie raczej nie ma co oczekiwać, że wraz z nowym silnikiem dodane zostaną uszkodzenia pojazdów od np walącego się muru czy zahaczenia lufą o drzewo.
Amter
Amter napisał na forum gry World of Tanks
mody które najbardziej zamulają gre Wszelakie mody dźwiękowe zamulają i czasami mody, które obliczają wskaźniki takie jak WN8 itp podając te wyliczenia w czasie rzeczywistym na ekranie gry. Instalując modepack od Aslain'a część modów na liście jest nawet opisana jako te co "pożerają" fps więc możesz sobie sprawdzić, które to konkretnie.
Amter
Amter napisał na forum gry World of Tanks
Od kogo mody lepsze? DjVirus czy Aslain? Wolę paczkę Aslain. Masa modów, spore menu z listą wyboru i opisem co każdy mod robi więc możesz spokojnie sobie dobrać co tylko Ci się podoba. Dodatkowo aktualizacje na bieżąco, a uaktualniając nic nie trzeba kombinować bo pamięta wybór z poprzednich paczek i wystarczy aktualizację przeklikać dalej, dalej, dalej... Jedyna uwaga, że w dniu ukazania się patcha w grze nie wszystkie mody jeszcze są dostępne by wrzucić ich nowe wersje do paczki więc te nieliczne zostaną wyłączone i albo się je z nowym modpakiem doklikuje albo jest na to inne rozwiązanie: przed instalacją modów dla nowej wersji gry skopiować cały katalog z modami i przy kolejnej aktualizacji kasować obecny katalog dla nowej wersji i podgrywać tym starym z wszystkimi modami ale w starej wersji, wtedy uaktualnienie ponownie sprawdza co mieliśmy i wrzuca z automatu bez konieczności przeglądania długiej listy modów :)
Amter
Amter napisał na forum gry World of Tanks
Perki na niszczarki Te perki to dobre są na medach i lekkich. Jako, że niszczara raczej ma stać z tyłu i walić jak snajper z daleka/ukrycia to te perki nie mają wtedy sensu. Dodatkowo walka na małych odległościach przy objeżdżaniu, które wymaga zwrotności i szybkiego obracania działa pozwala nam dopiero wtedy w pełni je wykorzystać.
Amter
Amter napisał na forum gry World of Tanks
O tej grze Gra zespołowa wciąga jak bagno :) Zaczynasz grać i już po chwili rozumiesz, że by coś znaczyć musisz być w jakiejś gildii i korzystać z jakichś tam modów. Zaczynasz pytać o te mody i trafiasz do gildii. Tak budujesz coraz mocniejsze relacje z innymi graczami/klanami. A dodatkowo dzieje się to w całkiem fajnej oprawie wizualnej i dźwiękowej bo WoT to naprawdę niezła rozrywka.