Alina98
Alina98 napisał(a) na forum gry Stardoll
Stardoll się zmienia? Czy stardoll się ulepsza? Moim zdaniem niektóre nowości zmieniają stardoll na gorsze. Jestem od 2009r. i do niektórych zmian nie mogę przywyknąć. Np. zmiany w apartamencie są jak dla mnie do kitu. Mam nadzieję, że stardoll się w końcu ustatkuje i osoba, która zrobiła sobie kilku miesięczną przerwę się nie pogubi.
Alina98
Alina98 napisał(a) na forum gry My Free ZOO
Jak podnieść szanse na udaną hodowlę ? Najskuteczniejsza metodą jest zakupienie korytka z wodą i jadzeniem, domku, zabawki, bajorka. Jeśli dobrze pamiętam to jest coś koło 50 - 60%. Jeżeli chcesz podnieść szansę a masz trochę diamentów to dobrze kupić karmę na płodność. Mi z takim zestawem udało się 5/6 hodowli.
Alina98
Alina98 zadał pytanie w grze Stardoll
Problem z doładowaniem ss Hej:) Od kilku miesięcy nie mogę doładować konta. Mam pieniądze na karcie,l postępuję tak jak zawsze a nie mogę zrealizować transakcji. czy ktoś z was wie co robię źle lub tez miał taki problem? Proszę o odpowiedź. Wszelkie rady mile widziane :)
Problem z roślinami !! Hej :) Mam już 10 poziom. Kiedy jestem w Zielonej dolinie i sprawdzam jakie mogę rośliny zakupić "nachodząc " myszką na np. sklep to widzę 21 roślin, natomiast gdy wchodzę do sklepu to mam możliwość zakupić TYLKO 17 roślin. To samo jest ze szkółką leśną. Wyświetla mi, że mogę zakupić maliny i kokosy, a wchodząc widzę TYLKO maliny? Czy to jakiś błąd bo poziom 10 masz już trochę czasu i nic sie nie zmienia.Proszę pomóżcie :)