Ala_20_
Ala_20_ zadał pytanie w grze Stardoll
Wielkanoc - Stardoll, czy szykujesz prezenty? ;( Hej! Moja koleżanka która jest na stardoll od 2006 roku mówi mi że na Wielkanoc dostaniemy coś od adminów. Jak : pisanki, kurczaczki, prezenty jakieś konkursy ,a nawet nowe funkcje. Nie wiem czy mam jej wierzyć skoro, stardoll nie jest takie mądre (prawda? chodzi o ceny). Do tego mówi że jak nie wierzę jej to mam się odczepić i czekać na ŚMIGUS-DYGUS... a niby dlaczego? Ona mówi że : - Dostaniemy pistolety na wodę. - Będziemy robili scenerie. - Dostaniemy promocje na ss i będziesz mogła kupić je za 5zł.! Nie prawda to jest? Tak?
Ala_20_
Ala_20_ zadał pytanie w grze Stardoll
Czat, zajrzyj :) Hej ;> Ostatnio jakoś piszę z innymi na czacie prywatnym :/ Pomyślałam że fajnie by było się z wami troszkę zapoznać :) I tak żeby każdy zobaczył jak masz na imię :) Ja mam na imię Emilia mój nick na stardoll'u to Ala_20_ i mam prawie 15 lat ;-) A wy?
Ala_20_
Ala_20_ zadał pytanie w grze Stardoll
_stardoll_57 Zapraszam na MISS KWIETNIA! Do klubu _stardoll_57! Rok się zbliża niespodzianki ukazane zajrzyj do dyskusji PIĘĆ DNI!!! Loteryjka ^.^ i odkryj swoją! Miss Marca startuje być może to ty! I najnowasza Ankieta w dyskusji CO SĄDZISZ O KLUBIE? Odpowiedź na pytania i wygraj! Zapraszam! :)
Ala_20_
Ala_20_ zadał pytanie w grze Stardoll
Moje projekty na sprzedarz :) Witajcie! Sprzedaję moje projekty czyli : Bluzkę z napisem LE i Lol, bluzkę z kryształkiem (Taki jak u simsów ♥). Tylko że nie mam kasy, i sprzedaję z innego konta. Ja wiem że to głupie ale tu chodzi tylko o to że w moim klubie _stardoll_57 można takie nagrody dostać więc jak jesteś zainteresowany jakąś bluzeczką zgłoś się na Miss Kwietnia wykonaj polecenia i zobaczysz masz wielkie szanse na wygranie i dodatkowo osiągnięcie - Miss Kwietnia. No i jak jesteś zainteresowany jakąś bluzką to zapraszam na moje konto Ala_20_ i do klubu _stardoll_57 :) PROSZĘ PRZY OKAZJI O PIĘĆ I ZAPISUJCIE PROSZĘ MOJĄ MEDOLL DO ALBUMU! :)
Ala_20_
Ala_20_ zadał pytanie w grze Stardoll
NCG polski... proszę zajżeć! Cześć! Dziś postanowiłam zostać NCG polski. Tak ym, nie mam szans XD Za tą jedną piąteczkę i miłe komentarze (o które bym prosiła ;D) będą oto takie nagrody ;D : Serduszka do wszystkich projektów, miły komentarz (na pewno zasłużony) , piąteczkę oraz dołączenie do wszystkich klubów (którym jesteś menadżerem lub właścicielem) Jeżeli dasz mi tą jedną piąteczkę, proszę o napisaniu nicku twojej Medoll i klubów do których potrzebujesz członków ;D Ala_20_
Ala_20_
Ala_20_ zadał pytanie w grze Stardoll
Klub _stardoll_57 i -Moda-Uroda- _stardoll_57 to klub o stardoll. (w się skapnąć po nazwie) Jeżeli brak ci konkursów i zabczym możemyaw proszę dołącz! Nasz klub ma prawie ROK! Zacznie się jazda! Dołącz + udzielaj się + zaproś znajomych + znajomi się udzielają = MINĄŁ W NASZYM KLUBIE ROKK! -Moda-Uroda- to klub o modzie i urodzie. (tak jak już pisałam nazwa :D) Jeżeli kochasz modę i urodę dołącz nic nie szkodzi :D Moda + uroda + ty + twoi znajomi = 150 CZŁONKÓW! na stardoll jestem Ala_20_
Ala_20_
Ala_20_ zadał pytanie w grze Stardoll
Spódniczki z Basic. O co chodzi? Cześć! ☺ Od dawna widziałam w prezentacjach na stardoll zdjęcia spódniczek z Basic i nie wiem po co im potrzebne!? Czy to sławne? Czy po prostu chcecie mieć kolekcje? Albo jak się kupi spódniczki z Basic wszystkie to się dostaje sd? Nie rozumiem... wytłumaczycie? Na stardoll jestem Ala_20_ :)