Nie działa pvp (czyli arena) ;( Nie wiem czemu ale od wczoraj albo przedwczoraj nie działa mi pvp naciskam J później np.1vs1 ale zawsze jak szuka ci drużyny to w prawym górnym rogu(nie na samym troche po lewej) wyświetla ci się okienko i ile jest ludków zapisanych a mi właśnie te okienka się nie wyświetlają i przez to nie mogę na arene wchodzić. Proszę o pomoc bo to z dnia na dzień wystąpiło i nie wiem co jest tego przyczyną.Proszę o mądre odpowiedzi. Z góry dziękuję.
Problem z ekranem!!!!! Musiałem odinstalować bfh i ostatnio znów zainstalowałem i zmieniłem roździelczość na 800x600 czy tam na 640 nie pamiętam.Wchodzę na serwer i nie mam pasków po bokach a zawsze miałem.Gre mam na cały ekran i mi tnie a zawsze miałem na średniej grafie i roździelczość 800x600 i mi nigdy nie ścinała a tera cały czas pomocy!!!!
Installing!!! Mam wielki problem!!! Pobrałem grę drugi raz i się zielony pasek pojawia i pisze że się instaluję ale instalacja trwa w hu* długo. Szukałem na forach i pisało żeby pobrać swtor.exe i zastąpi plikami ten mój ale to nie pomogło może i zastąpiło ale i tak się długo pobiera.Zostało mi jeszcze z 40 procent!!! Proszę o pomoc ponieważ jak ostatnim razem instalowałem to mi z 53 procent na 95 szybko przez skoczyło a tera idzie jak żółw!!!
Aktulicacje!!! Mam problem bo od 3 dni codziennie rano jak odpalam grę to wyskakuje updating i pobiera się 2h. Mam pobraną grę a co chwile aktualizacja, a na stronie nic nie pisze,że są aktualizacje to nie wiem co to ma być. Proszę o szybką pomoc. Z góry dzięki