Jak ja nie lubię z nikim się kłócić :(
A jeszcze bardziej nie znoszę sytuacji, gdy druga osoba zamiast usłyszeć to co do niej powiedziałem, słyszy to co sama chce usłyszeć. :(
Np.: ja mówię, że się dobrze czuje ( i tak faktycznie jest ), a druga osoba przyjmuje za pewnik ( czyli, że się ona nie myli ), że ja ściemniam i naprawdę czuję się źle i za PRC ani za były USSR nie chcę się przyznać, że jest mi słabo ( czyli, że ona wie lepiej ode mnie jak ja się czuję ). I z tego powodu nie mogę w pewnym miejscu klapnąć sobie na cztery litery z powodu zwykłego fizycznego zmęczenia, którego po wysiłku doświadcza każdy człowiek, by pewne osoby nie pomyślały, że jest mi słabo z powodu pewnej nieprzyjemnej choroby.:)

Krótko mówiąc: CHORE I WKURZAJĄCE NA MAXA !!!!
Gra nie działa Nie masz wyboru musisz czekać jak sytuacja się rozwinie. :)) Ja też w tą grę gram i sporo w nią zainwestowałem (czasu i hajsu), więc mnie też ta cała sytuacja po prostu już mocno denerwuje. Sam zastanawiam się o co tu może biegać. Co się musiało wydarzyć, by sytuacja zaczęła wyglądać tak jak wygląda ? Serwery stawiają od zupełnych podstaw czy jak ?? I dłużej to trwa tym bliższy jestem decyzji o zaprzestaniu gry w LoA i skasowaniu konta. Bo w końcu jak długo można czekać ? Tydzień ? Kilka/naście tygodni ? Ileś miesięcy ? Nie zapytam czy to potrwa kilka lat, bo jeszcze się spełni. :)
jestem kompletnie zdegustowany tym co się dzieje z serwerami 101XP na, których działa gra gra m.in. Legion Śmierci i kilka innych. Jedna z tych pozostałych nazwę przemilczę przeżywa tak wielkie problemy, że trwają one już kilka tygodni.
Naprawdę nie wiem co mam o tym myśleć ???
Właśnie zdałem sobie sprawę, że nie jestem w stanie zweryfikować naliczenia punktów EXP, bo nigdzie ich nie widzę. Punkty do wymiany na walutę w grach - jak najbardziej OK. Załogo dogry.pl macie tyle do zrobienia, a efektów tej pracy po prostu NIE WIDAĆ. !!!!
Poważnie zastanawiam się nad sensem gry w kilka gier online. Na chwilę obecną jestem zarejestrowany w 5 grach - z czego w przypadku 2-ch na kilku serwerach - gry oraz ich regulaminy na coś takiego zezwalają. Sęk w tym, że zaczyna mi brakować czasu, by na dłuższą chwilę zalogować się do konkretnej gry, zrobić co trzeba i wylogować się. Więc pora poważnie pomyśleć o redukcji (usunięciu kilku kont i poświęcenie się grom, które wzbudzają jeszcze dość silne pozytywne emocje). To tyle tytułem przemyśleń na gorąco. :)
Wkurza mnie fakt, że zadanie uzupełnienia tła własnego profilu na dogry.pl cały czas jest niezaliczone. :(
Co jest nie tak, pomimo nie mam pojęcia ilu zmian tego tła ?
Zróbcie system +/- dla wszystkich zmian, które wprowadzacie w dogry.pl, a bardzo szybko zorientujecie się co robi dobrze, a co źle. Co się użytkownikom podoba, a za co chętnie by Was pogonili na skraj świata i kategorycznie zabronili powrotu. :)
czy ta gra jest do pobrania Każda gra jest do pobrania. W taki czy inny sposób :) Przed rozpoczęciem rozgrywki niektóre gry wymagają ściągnięcia dedykowanego programu, tzw. klienta gry - bez niego rozpoczęcie rozgrywki w konkretnej grze jest niemożliwe. Klient ściąga z Sieci potrzebne dane w tle (nie wszystko naraz) i gra się zaczyna. Pozostałe gry to są tzw. gry przeglądarkowe - wymagają jedynie obecności przeglądarki WWW (IE, Opera, Firefox, Chrome lub inna) na komputerze. Ściągają dane w tle i zapisują na dysku komputera.
ADDerWeeD
ADDerWeeD napisał na forum gry Hero Zero
hero zero na androida Aplikacja Hero Zero na Androidzie działa. I to całkiem nieźle od momentu jak doczekałem się aktualizacji do wersji zwanej KitKat (taka fajna nazwa na chwilę przerwy od tego wszystkiego co męczące, wkurzające, denerwujące, itd.). Jedno jest w tej apce wkurzające - albo ja tego nie dostrzegam, albo nie ma w niej opcji wylogowywania. :)
rejstracja do LOL ........ Ja bym sugerował dokładniejsze czytanie forum. :) Pytania dotyczące jednej gry, tzn. LOL (League Of Legends ) nie powinny trafiać LOA ( League Of Angels ), bo jak widać to są 2 różne gry. Krótko mówiąc powinny trafiać do odpowiedniego działu na forum - dzięki temu będzie jakiś porządek :)
ADDerWeeD
ADDerWeeD napisał na forum gry Hero Zero
Ulubione zwierzątka? Wiele jest fajnych zwierzaków w HZ. :) Dotąd widziałem podczas rozgrywki: robota, bałwanka, świnkę (różową), papugi (różowe, błękitne), psy różnych ras (buldog, jakiś inny), masę różnokolorowych kociaków, małpkę, Slimera (stwór rodem z Ghost Busters), tukana, kozę. To chyba na razie wszystko. :) Moim ulubionym jest bałwan - bez względu na porę roku. :)
Jestem zmęczony (odrobinę), ale (co zadziwiające) nie chce mi się spać ...
"Bezsenność w Seattle" czy co ? Albo w jakimś innym mieście lub miejscu ? :)