Pan Stanisław
Pan Stanisław napisał na forum gry Skyforge
jaki nick podać? Na screenie był fragment gry na którym miał odpowiednią ilość prestiżu oraz wcześniej kliknięty został klawisz F1 ukazujący nick naszej postaci? No i czy nick postaci to ten sam, który kolega wpisał podejmując zadanie na do gry czy też jak to wielu zrobiło wpisał tam swój login do gry Skyforge?
Postacie op Jak dla mnie LeBlanc. Co prawda wymaga wprawy ale jej mobilność powoduje że jest praktycznie nie do zgankowania. Jej combo ściągające ludzi na raz, to że ma stuna jak i niska cena powoduje że postać tą warto nauczyć się grać. Jako drugą alternatywę proponuję galio. Jest dobry przeciwko każdej psotaci ap. Jego bierna umiejętność przemienia odporność na magię na ap więc nie dosyć że przeciwnik nic ci nie będzie robił to i ty będziesz więcej bił. To moje dwa picki na mida :D
O co tu chodzi ? Klikasz w misję i lvl powoli lecz konsekwentnie sam leci ku górze. W pewnym momencie dostajesz od gry tryb afk więc nawet walk nie musisz prowadzić. Do lvl 33 leci całkiem szybko więc zadania da się zrobić w jeden dzień.