nr21
nr21 napisał na forum gry League of Legends
pomoc w graniu Znajdź "spoko" ludzi do gry, najlepiej z rodziny/szkoły/pracy po których wiesz czego sie spodziewać. Niby mógłbym być jednym z tych spoko ludzi, ale gram z ludźmi którzy się w to nie wpasują (jeden mocno flejmi, zwłaszcza nowych) także niestety :p
nr21
nr21 napisał na forum gry League of Legends
Lucian vs Jinc Krótko mówiąc: Jinx - late game Lucian - early game To są zasadnicze różnice, zasięg jest mało istotny bo lucian może odskoczyć co powoduje że własciwie ma zasięg podobny do jinx.
nr21
nr21 napisał na forum gry League of Legends
Wymiany na profesjonalnej scenie. Jest tyle czynników że aż głowa boli, ale najpopularniejsze to pickowanie konkretnych champów zanim enemy to zrobi, pickowanie kontry na wybraną już enemy linie, żeby to oni musieli pokazać czym chcą grać i dostosować się do tego, pickowanie championów na których enemy nie umie grać, wybieranie wpierw roli która ma większe znaczenie bądź nie jest tak wrażliwa na kontrowanie (bot), wszystko zależy od patcha, wybranej metody teamu, nastawienia teamu do konkretnej gry. Mógłbym o tym esej napisać ale to nie ma sensu, idea została przedstawiona.
nr21
nr21 napisał na forum gry League of Legends
Lissandra na low elo Zależy od twojej definicji low elo, swego czasu byłem w stanie carryować plat grając teemo na topie. Wszystko zależy od tego jak dobrze ci ta postać siedzi w ręce, tu nie chodzi o ten śmieszny potencjał, do platyny można wejść bez problemów grając dosłownie wszystkim, jeśli tylko masz to coś do champa (sam do plat użyłem takich champów jak Garen, Teemo, Twitch, Pantheon, Jinx, Vayne (top), Shaco, Shyvana, Lulu, Janna, Soraka... którto mówiąc dasz mi champa i moge wlecieć do plat) Masz sie skupić na wygrywaniu gier a nie czy champ ci sie podoba, jak wygrywasz singedem na midzie to czemu nie? Dla każdego działa coś innego.
nr21
nr21 napisał na forum gry League of Legends
Używanie umiejętnośći Jest coś takiego jak Skill Cast z indykatorem, przełącz to na smart cast albo wyłącz wcale, miałem to samo w HOTSie i mnie niemiłosiernie wnerwiało (nie potrzebuje widzieć dokładnie gdzie spell padnie, raz zobacze mniej wiecej jakie duże jest i starczy)
nr21
nr21 napisał na forum gry League of Legends
placementy Przemeklis1997 - Nie prawda, ranga może być wyższa na nowy sezon, bawiłem się z kolegą na smurfach i wyglądało to tak: pierwszy sezon - gold 5, rozegrane tylko placementy w duo z brązem 5 ale wszystkie wygrane Kolejny sezon - 8/10 wygranych i gold 3 Zaznaczam zostały rozegrane TYLKO placementy. A z mojego doświadczenia - ci którzy lecą do golda z platyny maja dupnięte MMR, na main koncie z plat 1 do plat 3 tylko spadłem. Na smurfie którego dobiłem do 30 w tym sezonie po placementach zrobiłem 9/10 i gold 1 wpadł.
nr21
nr21 napisał na forum gry League of Legends
Szukam początkujących osób do grania @archomeg wszystko jest dobrze z wiekiem, to że potocznie się mówi że "masz 15 lat" nie znaczy że masz równo 15 lat tylko np 15 z kawałkiem i mówienie 14/15 jest po prostu bardziej dokładne. @McKox zalecam ci szukać nie tylko początkujących ale zwłaszcza conajmniej jednego gościa z minimum goldem żeby coś tą gre potłumaczył inaczej będziecie błądzić i ciągle przegrywać