Don
Don napisał na forum gry ELOA
Ciężko z poziomami? I uprzedzając Twój następny pełny "hejtu" post, potwierdzam to wpisem innego użytkownika: " bmwz5pl 14 godzin temu Właśnie kończę - drugi dzień w sumie w to gram, dość długo się wbija. Kilka godzin na spokojnie." I nie jest to samotna wypowiedź, więc z całym szacunkiem... wiesz co ;-)
Don
Don napisał na forum gry Tanki Online
mąDRZY BARDZO SPRAWDZAJĄCY Oj ci sprawdzający ... Również dane mi było spotkać się z "mądrością" takiego sprawdzającego:-) Dwa razy wysyłałem zrzut ekranu z rankingu gdzie wyrażnie widać wbity stopień i nick i zostało to zaakceptowane bez problemów :-) Trzecie zadanie ze starszym sierżantem już nie poszło tak lekko, otrzymałem odpowiedź: "PROSZĘ O PRZESŁANIE ZRZUTU Z GRY", a po co się pytam???? Chyba po to by wykonane zadanie było mniej widoczne buhahaha Pozdrawiam moderatorów :-D ps: zaczynacie mnie już zniechęcać do serwisu "Do gry" i pomimo kilkumiesięcznej współpracy chyba się pożegnamy...
Don
Don napisał na forum gry Tanki Online
czy ta gra jest ciekawa Gra fajna, ale obsługa Flash Playera fatalna, często wywala i pomaga tylko odświeżanie strony by nie wyskoczyć z bitwy. A na pytania co zrobić by nie wywalało usłyszycie tylko zmień przeglądarkę :-p Otóż zmieniałem i kija to daje :-) ps: jak chcecie wkurzać ludzi to polecam grać Zamrażaczem (od rangi kapral) na podstawowym podwoziu, ulepszajcie kadłub i działo ile się da, najlepiej bez przyśpieszenia ulepszenia by nie tracić klejnotów. W 3 dni bez spinki prawie st. sierżant :-) Pozdro "Dogrowicze" i Wesołych Świąt :-))))
Don
Don napisał na forum gry Tanki Online
Pomoc w levelowaniu Minorisek "tdm isida i leczysz swoich albo ctf isi i leczysz+lataszpo flage" no to raczej nie na randze szeregowego... :-p tekie gadżety będziesz mógł kupić dopiero po sierżancie, a tu większość kończy grę :-) Ja proponuję chłodziarkę od Kaprala ulepszać, a do kaprala wbijać na DM na jednej planszy by poznać "miejscówki"
Nie zapomniałeś dziś zagłosować?
https://dogry.pl/monster/screenshot/show/132
Głosować, bo Mikołaj nie przyjdzie ;-)
https://dogry.pl/monster/screenshot/show/132