xmeenx
xmeenx zadał pytanie w grze Moviestarplanet
PORADNIK: co można robi ze zwierzakiem? TŁUMACZĘ: Popieść: -Pieścimy naszego zwierzaka,możemy na tym zarobić od 1 SC do 3 SC Umyj: Myjemy gąbką naszego zwierzaka możemy na tym zarobić od 1 SC do 3 SC Pobaw się -Bawimy się z naszym Zwierzakiem piłką(dostajemy za to fame) Za każde odbicie piłki jest jeden fame. Klikamy piłkę i pojawi się nam piłka, i odbijamy nią myszką: I zyskujemy tyle fame ile razy odbiłaś/łeś piłkę Teraz sztuczki: Są podzielone na lvl, lvl Zwierzaka zależy od odbić piłki ,
xmeenx
xmeenx zadał pytanie w grze Moviestarplanet
PORADNIK: Jak zarabiać coins i fame jednocześnie?! ☺.Nagrywaj filmy najlepiej 1/2 minutowe lepiej się ogląda , i żeby dużo postacie się ruszały ( wtedy więcej fame zarobisz . ☺.Wymieniaj się oglądaniem filmów , najlepiej na początku ustal zasady i każdy film na 5/5 i do każdego filmu komentarz , bo mogą cię oszukać . ☺. Za każde LOVE IT na swój domeczek , lub zrobiony przez siebie look dostaje się do 200 fame . ☺.Nie siedź bezczynnie na msp , oglądaj innym fame nic nie stracisz , a dużo zyskasz. ☺Graj w gry w chatroomach.
xmeenx
xmeenx zadał pytanie w grze Moviestarplanet
PORADNIK: Jak szybko wbić lvl? 1.Wymieniaj się oglądaniem filmów po 15,20 ! 2.Rób ciekawe filmy !Najlepiej trwające około 2 minut (jak widzę że film ma 5 minut i muszę go oglądnąć to dostaję szału , a za krótsze dostajesz po prostu mniej fame :) 3.Wymieniaj się grafami .Ale z osobami o zbliżonym lvl'u (maksymalnie 3 lvl różnicy !) Gdy ty masz np.3 lvl a chcesz się wymienić z 10 to ty zyskasz ale czy 10 lvl tak ? Mówiąc szczerze 30 fame za 100(biorąc że nikt nie ma vipa)nie wydaje się zbyt atrakcyjna , ale 30 fame za nic jest błogosławieństwem ;) 4.Dawaj grafy tak często jak się da !(czyli co 60 lub 15 minut ;) Dając grafy często je także otrzymujesz ! 5.Nie pytaj każdego na czacie :Oglądniesz mój film np. 'Tajemniczy List'(mam nadzieję że nikt takiego jeszcze nie zrobił ;) ?Ja gdy dostaję takie wiadomości ignoruję je ! One tylko zniechęcają do ciebie i do twoich filmów ! 6.Oglądaj filmy ! Ludzie widząc twój komentarz chętnie odpłacą się 5/5 i jakimś miłym komentarzykiem :) 7.Bądź cierpliwy/a ! Tylko 1 lvl da się zdobyć w 1 dzień(ewentualnie 2) ! Często rób rzeczy wymienione w poprzednich punktach i się uda !
xmeenx
xmeenx zadał pytanie w grze Moviestarplanet
Poradnik: jak zrobić dobry film? Jaki film ma najwięcej wejść ? Romans – Myślę, ze to nie jest najlepszy pomysł, lecz gdy ja miałam 11 lv zrobiłam film o ciąży i o dziwo miałam 300 wejść! Komedia – Hmm… Z tym moze być problem, ponieważ są różne rodzaje. NP. Komedia Romantyczna nie za bardzo sie nadaje. Komedia Rodzinna też nie! Ale gadającie zwierzaki, to już coś! Ja miałam o Królu Julianie i Bieberze – 3 000 wejść , opłaca się! Dramat – Ja takie filmy lubię najbardzej, ale rzadko widze w Highscores'ie. HORROR – To lubie najbardzej, prawda ? Żeby taki straszny film był ciekawy, muszą być odpowiednio dobrani aktorzy z animkami i rekwizyty! To się liczy najbardzej! Co podwyższa ogladalność filmu ? Moim zdaniem dodawanie wysokich levelowców NP. 20-25 levele.W ten sposób aktorzy są dobrani, bo wiadomo, więcej animek i ubrań. W takiej scenie z dobrze dobrymi aktorami jak już wspomniałam będzie dobry film! Można tez robić konkursy. NP. Najlepszy komentarz wygrywa coś z Listy Życzeń! Jak zachęcić znajomych do oglądania filmu ? " Jak nie obejrzysz nowego filmy, wylatujesz! " To nie jest dobra taktyka, jeśli masz – 13 level. Ale jeśli masz około + 15 lv mniej więcej działa! Niskie levele ( 0-11 lv. ) biorą udział w konkursach gdy jest do wygrania coś z Listy Życzeń, czy coś podobnego. MSPowicze często nie mają SC na ubrania, rekwizyty, więc biorą udział w takim czymś!