Tomasz
Tomasz napisał na forum gry Rail Nation
Czy ta gra jest OK? NIE jest bo: Admini na serwerach robią totalną prywatę, nie powinni grać, ale to robią, ba wspomagają się możliwościami jakie daje pozycja admina i wycinają w finałach konkurencję. Gra nie ma sensu, bo jak zgłosisz oficjalnie, że będziesz grać z tego samego IP z np. synem i na 2 różnych kompach, to odpowiedzą, że to nie łamie zasad, byle nie udostępniać hasła, nie grać w ewidentny sposób pod jedno konto, nie szkodzić. Natomiast w finale zbanują oba konta, bo wozisz to co powinno być wożone. Za to cwaniaków jadących na 5 różnych urządzeniach, z różnymi IP, grających w tym samym mieście i ewidentnie grających pod siebie, zostawiają w spokoju, bo ... bo w tym mieście gra 5 moderatorów, admin danego serwera i ze 3 z innych serwerów. Zapomnijcie o uczciwej rywalizacji lub grzecznie podepnijcie się do miasta, gdzie jest ekipa wygrywająca każdą edycję. 20 osób zrobiło sobie prywatne rancho i jadą na 3-4 kontach każdy.
Tomasz
Tomasz napisał na forum gry Rail Nation
po dojściu do 100% pojawia się czarne pole i gra się nie chce włączyć Porzuć tego gniota puki czas. Admini na serwerach robią totalną prywatę, nie powinni grać, ale to robią, ba wspomagają się możliwościami jakie daje pozycja admina i wycinają w finałach konkurencję. Gra nie ma sensu, bo jak zgłosisz oficjalnie, że będziesz grać z tego samego IP z np. synem i na 2 różnych kompach, to odpowiedzą, że to nie łamie zasad, byle nie udostępniać hasła, nie grać w ewidentny sposób pod jedno konto, nie szkodzić. Natomiast w finale zbanują oba konta, bo wozisz to co powinno być wożone. Za to cwaniaków jadących na 5 różnych urządzeniach, z różnymi IP, grających w tym samym mieście i ewidentnie grających pod siebie, zostawiają w spokoju, bo ... bo w tym mieście gra 5 moderatorów, admin danego serwera i ze 3 z innych serwerów. Zapomnijcie o uczciwej rywalizacji lub grzecznie podepnijcie się do miasta, gdzie jest ekipa wygrywająca każdą edycję. 20 osób zrobiło sobie prywatne rancho i jadą na 3-4 kontach każdy.
2 zadanie - screen @Karotius, to policz dokładnie jaki jest sens płacenia. Nawet 3 pln za 400 punktów, to o 2,99 pln za dużo. By dostać jakikolwiek pakiet za punkty, musisz mieć obecnie dobrze ponad 2000. Zatem policzmy 5 x 3 pln =15 pln. Typowy sensowny pakiet kupowany przez paysafecard do gier, to w przybliżeniu 16-19 pln. Jednym słowem poświęcasz czas na grę, która jest gniotem i więcej do niej nie zajrzysz, wydajesz przy tym kasę, by ją po prostu tylko odzyskać.
Tomasz
Tomasz napisał na forum gry Big Farm
Odrzucenie screena Na spokojnie zrób zrzut całego ekranu, by było widać nick i poziom. Jedna z niewielu gier w tym serwisie, gdzie zadania na punkty robi się błyskawicznie. Mi screeny zatwierdzali praktycznie w 2-3 godziny.
Tomasz
Tomasz napisał na forum gry Polwars
Jedyna gra z tego serwisu w którym nie udało mi się wbić trzeciego zadania... :-( Gra typu - akcji nie ma, ale za to jaka obsada. Kolejny gniot, gdzie zmienia się tylko w co klikamy, by docelowo zapłacić realną kasę. Kasyno w tej grze nie ma nic wspólnego z losowością. Jak zacznie łupić, to można oczy szeroko otwierać ze zdziwienia. Blackjack 17 - komp 18, ty 18 - komp 19, ty 19 - komp 20, ty 21 remis. Przy dobieraniu komp ma furę raz na 100 rozdań. tobie wrzuci małe oczko raz na 200, a z reguły nawet jak masz 12, to dostaniesz +10. Zbieranie doświadczenia, to jak wylewanie szklanką wody z Wisły. Dla chętnych do gry, są naturalnie wspomagacze, tylko jaki ma sens gra online, gdzie interakcja między graczami sprowadza się do obserwacji statystyk. Kicha i tyle.
Tomasz
Tomasz napisał na forum gry Polwars
dziwne rzeczy wypadajace ze skrzynek Wejdź z poziomu rynku -> strzałka Aleje Jerozolimskie -> Fabryka Aut Krótkich(FAK) tam jak najedziesz kursorem na poszczególne budynki, będzie widać te dziwne rzeczy, oraz ile jeszcze musisz ich zebrać, by dany element wybudować.
Tomasz
Tomasz napisał na forum gry Taern
Platyna za polecenia graczy, to ściema @ XoriOn11 a potrafisz czytać ze zrozumieniem ? http://imgur.com/mDQsRYN Albo ja jestem ślepy, albo napisali to w bimbazjalnym języku. Cytuję: " Za pomocą powyższego linku zaproś znajomych do gry. Za pierwsze 5 osób dostaniesz po 10 platyny" Niżej jest o tym twoim % geniuszu. Zatem ktoś mocno ściemnia. A support spuszcza cię w klozecie głupimi tekstami. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Bajda na resorach z tym polecanie i tyle.
Tomasz
Tomasz napisał na forum gry Taern
Platyna za polecenia graczy, to ściema 1. Powinni zmienić opis na stronie powitalnej 2. Nie jest tak, bo są już polecani z poziomem ponad 10-tym 3. Support odsyła do ich niby regulaminu, który po prostu jest wielkim łgarstwem. Mogą się zawsze wykpić od przydzielenia platyny, bo ... ktoś, kiedyś, nawet przypadkiem odwiedził stronę taern. 4. Chamski sposób na pozyskiwanie graczy i budowanie bazy e-mail, która ma swoją wartość rynkową.