Krzysztof
Krzysztof zadał pytanie w grze Margonem
Róża pamięciPomyliłeś ofiarne kwiaty. Musisz zacząć jeszcze raz! Witam robie tak jak w poradniku U stop kazdego pomnika leza kwiaty , podnosisz kwiaty i zaczynasz od gory (lewy pomnik staznika) i na wschod-prawo jbc xd , skladac je pod nastepnym pomnikiem, zgodnie z ruchem wskazowek zegara . Czyli kwiaty podniesione pod jednym pomnikiem skladam pod nastepnym , nie pod tym spod ktorego podnosze. To wazne! . Od gory w lewo i zgodnie z ruchem wskazowek zegara. 1)Fulko-głóg 2)Martiz-róża konfiturowa 3)Geoffery-róża polna 4)Opat Hugues-dzika róża I za kazdym razem zabiera kwiatki jak to powinno być czy to ja cos zle robie >>>
Krzysztof
Krzysztof zadał pytanie w grze Margonem
umki pod pala na 140 elo mam zamiar wbic palem 140 lvl i bd miał 2 legi fizyczną osłone i dotyk i pytanie 1 Czy opłaca sie rozdac umy w celny cios który zmniejsza unik wroga o 54 pkt i 2 pytanie czy dawaać w tarcze słońca ?
Krzysztof
Krzysztof zadał pytanie w grze Margonem
Herosi Witam wczoraj znalazłem herosa Perskiego księcia wiec go zatakowałem lecz niestety przegrałem mój kolega po jakiś 20 sekundach był obok niego lecz go nie było co jest grane ?