jak to zrobic?! Z tego co wiem to w bindach można ustawić sobie QWER na quick casta, a np inne przyciski albo te same z Shiftem na zwykłego. Przynajmniej takie wrażenie odniosłem od streamerów, bo niektórzy nie włączają tego a wciąż nie pojawia im się czasem wskaźnik zasięgu umiejętności.
Jak zabrać kogoś ze sobą do fontanny? To bardzo stary bug, którego już dawno naprawili, ale być może dobrze wykalkulowany ult Tahma w połączeniu z np Ryze'a może zadziałać. To z Dariusem działało na zasadzie takiej że on się wracał do bazy recallem i w idealnym momencie wcisnął E, ale jak już mówiłem, to zostało dawno załatane.
Quinn czy Zed? Quinn może pójść praktycznie wszędzie i ma bardzo dobre early-mid game ( duży burst, oślepienie, po 6 jeszcze bardzo mobilna ), Zed jest bardziej skillowy, chociaż w brązie-srebrze ludzie zazwyczaj nie umieją na niego grać.
Jak grać na dariusa Nie wbijać się na niego, freezować ( czyli zatrzymać falę aby miniony nie obrywały jeszcze, ale żeby być blisko ) pod turretem i starać się wymusić walkę przy Twoich minionach i najlepiej właśnie turrecie. Jeśli Cię przyciągnie i użyje Q, to nie odsuwaj się od niego, tylko stój bliżej, bo wtedy mniej walnie, po czym możesz próbować uciec. Po 6 levelu unikaj tradeów, chyba że masz lepszego ulta od niego lub jesteś w stanie go zatrzymać, albo coś od siebie bić. Buduj sporo hp i armora, najlepiej też miej regenerację hp. Pomimo że ma penetrację pancerza w E i będzie budował Czarny Tasak, to i tak nawet przy tym 25% z jego wymaksowanego E i 30% z Czarnego Tasaku da Ci wystarczająco dużo obrony żeby nie zabijał Cię zbyt prędko. Wołaj też o ganki, tylko najlepiej żeby jungler miał full hp i był w stanie dużo zrobić. Jeśli możesz to banuj go gdy zamierzasz grać tankiem.
Kupić PROJEKT: Yasuo? Szczerze? Nie opłaca się. Skin nie wygląda aż tak dobrze w grze, polecam Yasuo Krwawego Księżyca, który ma całkiem ładny model i do tego wygląda kozacko na splashu. Większość mainów Yasuo bierze właśnie ten skin.
Sejuani opinie Tanki na jungli znerfili, Seju też dostała jakieś, ale szczerze mówiąc, to jak dla mnie wciąż jest mocna i całkiem spoko się nią gra. Poza tym, ma bardzo dobry engage z ulta i dużo obrażeń przyjmuje na siebie. Jeśli lubisz tanków, to polecam.
Trinity Force i Black Cleaver na Vi Trinity Force i Iceborn Gauntlet są dosyć dobre na VI ( zwłaszcza to drugie ), ale Black Cleaver z Trinity Force to już tak średnio, bo bez tego dużo bije. Iceborn Gauntlet z Black Cleaverem jeszcze ujdzie, ale wtedy pozostałość to już lepiej defensywne itemy.
Co warto kupić? Kindred strasznie osłabili i mało co się opłaca grać, Illaoi jest świetna na topie, nie wymaga od Ciebie zwykle myślenia do gry i rozwala. Ahri jest bardzo dobra na mida przeciwko magom i też ma bardzo dobry roaming po 6 levelu, więc może carrować grę w early jak umiesz grać i ładnie wbijesz na bota.
bezixx
bezixx napisał na forum gry World of Tanks
czy można mieć legalnie 2 konta w WOT ? Ale głupot się naczytałem tutaj. Oczywiście że można, jak ktoś wyżej powiedział, nie można udostępniać kont innym ludziom, są tylko do użytku własnego. Do tego nie trzeba przestrzegać zasad, bo jak złamiecie regulamin to kara może pójść na wszystkie. Kiedyś był zakaz posiadania multikont na jednym serwerze, ale znieśli go lata temu.
Jakiego junglera za 4800-6800 ???? Zac ( w miarę łatwy do ogarnięcia, bardzo duży zasięg skoku i tankowy ), Elise ( nią trzeba ogarniać trochę, ale jest mocna ), Kha'Zix ( też wymaga trochę mechaniki, ale za to potrafi kasować każdego solo ), Sejuani ( bardzo tankowa i dobry engage ), Vi ( dobre ganki i engage po 6 levelu ), Hecarim ( bardzo łatwo gankować nim ), Graves ( SPORO bije i łatwo czyści jungle ), Jarvan ( też dużo bije i jest dosyć tankowy ).
Kogo?! Mam Wybrać?! Na topa/Jungle?! Na topie dobra jest Shyvana, zwłaszcza jak weźmiesz smite/tp i kupisz ten junglowy item pod hp razem z innymi tankowymi itemami. Tylko nie polecam tego na Vayne. Na jungle Pantheon, ze względu na jego dmg w early, jest dosyć łatwy w grze, a gankuje się łatwo właśnie ze względu na to jak bije, ma stuna i największy bazowy movespeed w grze ( razem z Masterem ) czyli 355.