Zacinające się playlisty adblock jest raczej oczywisty, Swojego czasu zauważyłem, że jak filmy mi się zacinały, to uruchamiałem je naprzemiennie na różnych systemach, na różnych przeglądarkach i jakoś udawało się odblokować playlisty. Aktualnie od tygodnia playlista zacięta jest na drugim filmie i aniboże dalej. Wykorzystałem nawet możliwość zgłoszenia problemu, jednak od moderacji spodziewałem się innej odpowiedzi niż " proszę korzystać z innych możliwości zdobywania punktów...". Moim zdaniem zacinające się filmy to celowy zabieg- jak można inaczej wytłumaczyć fakt, że dużo ludzi ma taki problem i nic się nie robi z tym aby ten problem rozwiązać?
Zacinające się playlisty niestety cały czas jest to samo,, a nawet jeszcze gorzej, z tego co widzę to skrypt/system lub cokolwiek innego ma problem z dołączeniem reklamy przed każdym filmem. Moja druga teroria jest taka, że film może oglądać określona ilość osób w danym momencie, a trzecia teoria jest taka, że reklamowanie oglądania filmów 150pkt/h to dobry chwyt (i ściema zarazem)
Zacinające się playlisty nie wiem jak dokładnie działają te filmy i ile ich dziennie można oglądać ale chyba najlepiej jak by dali limit dzienny do obejrzenia np 200 czy 300 filmów ale normalnie żeby się odtwarzały bez problemów. Po co wyświetla mi się kilkanaście playlist jak i tak mogę oglądać tylko jedną( która i tak nie działa jak należy) a pozostałe nawet nie odpalają :(