Problem z Obstawianiem Meczów hmm jeśli chodzi o punkt 1. to nie wiem czy nie ma teraz czegoś takiego jak okres 30 dni po których dopiero możesz kupować na rynku jeśli to prawda to jest równoznaczne z tym, że nie możesz postawiać skinnów. Jeśli jednak coś takiego jak okres 30 dni nie istnieje to mogę tylko powiedzieć że strona CSGOL jest bardzo słaba i często się zawiesza, w dodatku niektórych skinów nie można stawiać (np. tych z kolekcji Gods and Monster) ewentualnie jeszcze raz spróbuj wytworzyć link to wysyłania ofert.
Czułosć myszy To zależy od indywidualnych potrzeb, najlepiej sam sprawdź jaka czułość ci odpowiada. Znam jeden bardzo dobry sposób ustawienia czułości myszki. Postaw myszkę na środku swojej podkładki do gry. Ruch myszki od środka podkładki do krawędzi podkładki powinno w grze zrobić 180 stopni twoją postacią czyli odwrócić się do tyłu :) Tak przynajmniej IZAK tłumaczył jak ustawić odpowiednią czułość :)
Cs:GO finanse To co powiedział kolega to święta racja tylko plusa dać :) ja mogę tylko dodać, że grając po stronie Ct warto po przegranej pistoletówce grać fulla. (grając w tej rundzie eco i tak w następnej grać nie można bo za mało pieniędzy)