karola1000k
karola1000k napisał(a) na forum gry Star Stable
Co podoba ci się w tej grze??? Będę długo wymieniać... To ,że jest o koniach które kocham, to ,że jest Online, co tydzień jest aktualizowana, pomysłowa magiczna fabuła, ciekawe postacie, akcja rozwija się powoli a nie gwałtownie, dają dużo kodów, a dodatkowe płatności są tańsze niż w innych grach np.: W takim Movie star planet płacisz chyba ileś tam złotych za tydzień VIP a w Star Stable za taką samą kwotę dostajesz dwa tygodnie Star Rider (VIP tej gry) i więcej korzyści masz z niego. No... chyba skończyłam.
karola1000k
karola1000k napisał(a) na forum gry Star Stable
Skoki przez przeszkody trzeba mieć star rider. Możesz go kupić lub dostać z kodu o którym jesteś poinformowana przez e-mail. Jednak to nie jest tak od razu. Gdy będziesz star rider musisz robić misje w miejscu " farma steva" aż przyjedzie tam Justin Moorland ( ten gostek na początku gry ) i nauczy cię skakać. Gdy skończy ci się Star Rider, stracisz umiejętność skakania i odzyskasz ją gdy znowu zostaniesz Star Rider.
karola1000k
karola1000k napisał(a) na forum gry Star Stable
Czy za star stable trzeba płacić Ogólnie to grasz za darmo do teraz już 5 poziomu ( wcześniej do czwartego ale dali takie aktualizacje ,że da się do 5. Potem nie możesz odkrywać nowych lokalizacji, ani zdobywać następnych poziomów. Możesz zarabiać pieniądze, kupować nowy sprzęt dla siebie i konia, trenować konia i... dostawać się do miejsc do których nie możesz wchodzić! Uwierz, da się. Trwa to aż do momentu kiedy zostaniesz Star Rider. Zostaniesz nim kiedy kupisz abonament lub zaczekasz na kod promocyjny o którego pojawieniu się zostaniesz poinformowana przez e-maila. Ale nawet nie będąc Star Rider ( a nie miałam go baaardzo długo ) świetnie się bawiłam. Wytrenowałam konia na maxa, wchodziłam tam gdzie nie można i wygrywałam każde mistrzostwa :D. A b bycie Star Rider daje ci nowe misje, 100 star coins ( jedna z dwóch walut w grze ) na tydzień, nowe lokalizacje, nowe konie i wiele innych super rzeczy za które warto zapłacić. A jeśli nie masz takiej możliwości, i tak gra będzie super jeśli znajdziesz kogoś z kim będziesz w nią grać :) Rozpisałam się ale przepadam za tą grą i MUSIAŁAM wszystko wytłumaczyć :D