slupek133
slupek133 napisał na forum gry Warframe
problem z aktualizacją Nie martw się - czasami patche są "popsute" i trzeba czekać na kolejny hotfix - ja w przeciągu 3 lat grania miałem tak już kilkanaście razy - wystarczy poczekać na hotfix lub pobrać grę od nowa - ewentualnie sprawdzić zgodność plików jeśli używasz Steama. W ostatnim przypadku pewnie będziesz musiał pobrać z 3gb. W końcu to BugFrame.
slupek133
slupek133 napisał na forum gry Warframe
Nowy w grze Jak chcesz to mogę Ci pomóc, mam 16 rank i gram już prawie od 3 lat, posiadam również własny klan. Aktualnie nie gram bo nie chce mi się siedzieć godzinę na 1 misji bo nic innego mi nie zostało jak robić długie survivale , ale mogę się poświęcić i Ci pomóc, daj tylko znać kiedy i jak.
slupek133
slupek133 napisał na forum gry Warframe
Gdzie dropić oxium ? Pluton - Cerberus (przejęcie) -przejmujesz tylko 2 punkty aby wolniej nabijało % , i najlepiej wziąć po prostu mirage z maks. skutecznością mocy i zasięgiem ok. 50 metrów + trinity żeby odnawiała Ci energię. 2/3 fale i masz około 2k oxium
slupek133
slupek133 napisał na forum gry Warframe
Zarobek platyny Najlepiej jest dropić najnowsze części Prime - w tym momencie jest to Saryn, nikana, i spira. Poza tym dobrze schodzą wymaksowane mody które posiadają 10 stopni upgrade'u, ale to zajmuje trochę czasu i hajsu/rdzeni. Ponadto wejdź na czat handlu i zobacz na co mniej więcej jest teraz popyt- ale lepiej nie wchodź na polskie serwery jeśli chcesz się dorobić - tutaj prawie każdy chce Cię zrobić w ch*ja. Wejdź sobie na serwer angielski (po prostu w launcherze zmień wersję gry na angielską) tylko się nie przeraź że jest tam kilkadziesiąt ofert na minutę :). Też nie od razu Rzym zbudowano więc trochę tam będziesz musiał sobie posiedzieć.
slupek133
slupek133 napisał na forum gry Warframe
Jakie mody dać do Loki Prime Możesz zrobić dwa buildy - jeden pod czas trwania mocy - będziesz przez ok. 30 sekund niewidzialny, a drugi na zasięg mocy - disarm będzie miał zasięg ok. 45m. Znalazłem też zbalansowany build, ale wymaga on wymaksowanych modów, - http://warframe-builder.com/Warframes/Builder/Loki_prime/t_30_0443023030_1-1-10-4-0-5-5-4-5-8-8-5-13-6-3-46-7-5-49-2-10-55-3-4-479-5-10-613-9-5_4-9-1-7-49-8-55-5-5-9-479-7-13-7-46-11-8-14-613-9_72/en/1-0-25/80021/0 . Jeśli chcesz mieć zbalansowany build staraj się zachować równowagę pomiędzy czasem trwania, a zasięgiem mocy.
slupek133
slupek133 napisał na forum gry Warframe
Chciałbym wyprostować niektóre opinie o warframe. Ja sam grę w Warframe zacząłem 2 i pół roku temu. Wtedy każdy w miarę ogarniał chociaż że nie było żadnych samouczków ani innych podobnych. Polski serwer żył, handel i rekrutacja rozkwitały , wszyscy potrafili ruszyć głową i rozgryść tą grę. Obecnie na czacie handlu jest maks. 10 osób , zawsze tych samych, na rekrutacji na dobrą sprawę nie ma nikogo, z racji że rekrutuje początkujących graczy, i zawsze pytam się o ich wiek, stwierdzam że średnia wynosi z 15 lat , ale muszę przyznać że graczy starszych też jest naprawdę sporo. Więc nie dziw że opinie wychodzą nieciekawe , dlatego rok temu wpadłem na pomysł promocji Warframe na Youtubie - dokładniej na kanałach panów Remigiusza Maciaszka oraz Patryka Rojewskiego w ramach ich serii "Rock i Rojo". Panowie kiedyś już nakręcili materiał ale było to dawno temu , więc wyszedłem z pomysłem aby zapytać ich czy nie pokazaliby naszej gry w nowym świetle. Zabierałem się już za to, wraz z jednym z przywódców Oriona, no ale niestety mój komputer "padł" i miałem rok przerwy. Teraz gdy powróciłem najpierw samemu ogarniałem zmiany , lecz teraz chciałbym wznowić mój projekt , lecz niestety nie mogę zrobić tego teraz, gdyż szkoła mi troszkę na to nie pozwala. Myślę że na styczeń wezmę się za to i mam nadzieję że się uda i opinie ludzi na temat tej wspaniałej gry się odmienią. Dzięki za przeczytanie i pozdro :)
slupek133
slupek133 napisał na forum gry Warframe
Badania w dojo Do rozpoczęcia badań nie potrzebujesz mieć żadnej rangi, lecz by stworzyć niektóre bronie już dla własnego użytku będziesz musiał osiągnąć pewną rangę.