alicja
alicja napisała na forum gry Grepolis
Zadanie 1 - Punkty Znalazłam dwa miejsca, w których można znaleźć informację o punktach. Obie są w profilu. Pierwsza pojawia się gdy najedziesz na numer pozycji w rankingu. Druga jest obok nazwy miasta. Liczby są różne i nie wiem, która jest brana pod uwagę w zadaniu.
alicja
alicja napisała na forum gry Uptasia
jak wybudować tartak? Tartaku nie można kupić. Możesz go wybudować jeśli odblokujesz teren, na którym się on znajduje. Po odblokowaniu takiego terenu tartak trzeba naprawić. Potem można go jeszcze rozbudować.
O grze Jest bardzo dużo krain, które możesz odwiedzić. Jest również bardzo dużo zadań. Do ok. 30/40 poziomu nie można się nudzić. Potem niestety by gra była dalej ciekawa trzeba kupić rozszerzenia.
alicja
alicja napisała na forum gry Uptasia
Uptasia Każdy budynek ma swój własny czas budowy. Podstawowe budynki budują się szybko. Wraz z wzrostem poziomu budynki budują się coraz dłużej, nawet ponad 20 godzin.
alicja
alicja napisała na forum gry Uptasia
przebrania dla kota Klikasz na portret swojej postaci i Kocią pocztę. Tam masz przebrania dla kota. Zdobywając lub kupując przebrania kota zbierasz kłębki. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości kłębków w zakładce "Bonus" odblokowujesz bonusy. Gdy już masz odblokowane jakieś bonusy dostajesz dodatkowe nagrody przy odwiedzaniu znajomych i klikaniu na ich budynki (np. doświadczenie, drewno, kamień, więcej kasy). Dodatkowo gdy jesteś u znajomego i klikniesz 5 razy w jego budynki w lewym dolnym rogu ekranu u kota pojawia się chmurka z prezentem. Gdy na nią klikniesz możesz odebrać dodatkową nagrodę (np. 125 doświadczenia, 20 drewna itp.).
alicja
alicja napisała na forum gry Uptasia
wysyłanie prezentów Aby przyjaciel otrzymał od ciebie prezent musisz go odwiedzić i dokonać 5 interakcji, które są zaznaczona na mapie. Gdy to zrobisz twój przyjaciel otrzyma losowo jeden z trzech prezentów.
alicja
alicja zadał pytanie w grze Undermaster
Narzędzia Jak wyposażyć goblina w narzędzia? Mam już stworzone narzędzie jednak nie wiem jak dać je goblinom. Czy narzędzia muszą być tego samego poziomu co gobliny?