minecraft-03
minecraft-03 napisał na forum gry Taern
Najlepsza profesja w taern Każda profesja ma swoje plusy i minusy mi akurat najlepiej sie gra Barbarzyńcą lecz potem trudno poszukać ekipy na cokolwiek lecz i tak nie przestane grac klasą barbarzyńca (Barbarzyńca ma jeden dobry plus że jest wstanie na 35 poziomie naprzykład zabić sam Babatka)
minecraft-03
minecraft-03 napisał na forum gry Taern
Wybór Profesji :) Ryc i Dr to najlepsze postacie pod bosy do 30 lvl trudno się expi lecz od 30 lvl już szybko ponieważ każdy będzie cie chciał na bosy czempy itp Jeżeli pomogłem daj plusa :D
minecraft-03
minecraft-03 napisał na forum gry Taern
Którą klasę lepiej wybrać? To zależy od ciebie Barbarzyńca od Rycerza różni się tym ze Barbarzyńca zadaje duże obrażenia lecz jest słaby w taktykach a rycerz mało zadaje obrażeń ale za to jest lepszy w taktykach Jeżeli pomogłem to się ciesze :)
minecraft-03
minecraft-03 zadał pytanie w grze Taern
Mam pytanie an temat itemów dla petów Witam Mam pytanie do graczy czy jak chce kupić itemy do peta to muszę tylko legendarne czy też kupie normalne? A i jeszcze jedno jak chce kupić legendarne itemy dla peta to tam pisze wymagany np 40 poziom ale to jest poziom postaci czy peta ??? Za odpowiedź z góry dziękuje.