krzytu
krzytu napisał na forum gry World of Tanks
Jak realistyczną grą jest World of Tanks? jak gra miałaby być realistyczna to nie powinno być w niej żadnego balansu a kierować czołgiem powinno kilku graczy i czołgi powinny być niszczone po pierwszymm przebiciu pancerza. Nie daoby się w to grać! Jest masa elementów realistycznych, to że większość ludzi uważa wota za kompletnie nierealistyczną grę, jest nieprawdą, ponieważ jest mnóstwo realistycznych elementów, np. to że pocisk wylatuje z lufy a nie z rury wydechowej.
krzytu
krzytu napisał na forum gry World of Tanks
Patch 9.9= smierc dla MT Dokładnie nerf penetracji jest buffem czołgów ciężkich a medy nie będą mogły nic przebijać a same przyjmą prawie wszystkie pociski. Nie będzie można snajpić, bo penetracja na odległości 500 metrów spadnie z np. 240 do 200.
krzytu
krzytu napisał na forum gry World of Tanks
T-110E4 opinie Zanim go kupiłem to myślałem, żę wszystkie negatywne opinie biorą się stąd, żę ludzie grają nim jak typowym niszczycielem, czyli snajpią. Ja postanowiłem grać nim jak czołgiem ciężkim i okazało się, że pancerz jak na czołg ciężki ma słaby, mało HP(500 mniej niż T110e5). Jedynie niektórzy uważają, że ma w połowie ruhomą wieżę to est trudny do objechania. Nie prawda, bo szybko osiaga się nim maksymalny wychył wieży i jest tak samo bezbronny jak E3. Za to T110E3, za to że nie ma ruchomej wieży devsi w ramach balansu dali mu 1. dużo mocniejszy pancerz. 2. nieprzebijalny właz dowódcy 3. Szybszy czas przeładowania 4. lepszą depresję i elewację działa 5 nawet kamuflaż ma leszy. Gdzie tu jest balans?
krzytu
krzytu napisał na forum gry World of Tanks
T-110E4 opinie Moja pierwsza dycha. Najgorsze w tym czołgu jest niecelne działo i słaba depresja. Teoretycznie celność 0,37 jest niezła, ale przy obracaniu wieży okręg celownika jest ogromny. Miałem dużo takich sytuacji kiedy mogłem spokojnie strzelić w czołg oddalony o np.300 metrów, ale myślałem sobie, że wole skupić do końca, żeby nie zmarnować strzału. I co? pudło! Jak sobie pomyślę, że średnio na bitwę mam przynajmniej jeden dobrze mierzony i nietrafiony strzał strzał, którym można zrobić 750 dmg abo zniszczyć jakiś pojazd to mnie szag trafia. Załogę przeniosłem na T30 i obecnie większy średni dmg robie na T30 niż na E4.