Wspólna gra Trza skorzystać z kodów darmowych Żeby wykonać zadanie 3 trzeba mieć premium 1.ściągasz pacza HDdo gry (wpisz w googlach ) podajesz adres email i masz koda na 7 dni premium i inne karty, 2. kod dla wszystkich SHC2FREECODE Powodzenia , zaliczyli mi wszystkie .:)
Jaka jest różnica. tym czym cegła od 2 cegieł a tu bonus: Żeby wykonać zadanie 3 trzeba mieć premium 1.ściągasz pacza HDdo gry (wpisz w googlach ) podajesz adres email i masz koda na 7 dni premium i inne karty, 2. kod dla wszystkich SHC2FREECODE Powodzenia , zaliczyli mi wszystkie .
Zadania na dogry Żeby wykonać zadanie 3 trzeba mieć premium 1.ściągasz pacza HDdo gry (wpisz w googlach ) podajesz adres email i masz koda na 7 dni premium i inne karty, 2. kod dla wszystkich SHC2FREECODE Powodzenia , zaliczyli mi wszystkie .
Jak dać daninę dla gminy ? klikamy 2 razy w stolicę gminy (miasto z podpisem) otwiera się tabela która ma po prawej stronie u góry znak zapytania a nad nim jasny domek na który klikasz (zaraz pod znakiem naszej wioski) otwiera się widok wioski z okrągłym murem i klikasz na budynek który wybierzesz . Całkiem po prawej otworzą się dwa okienka dolny ma napis przekaż surowce klikasz i wybierasz co chcesz przekazać i ile regulujesz suwakiem uffff.