hildark
hildark zadał pytanie w grze World of Tanks
WG leci znowu na kasę News dnia. Znika możliwość zakupu E-25. Najpierw z poziomu garażu, a potem sklepu premium. Czołg będzie wycofany 22 grudnia, a 24 grudnia zaczyna się przecena na czołgi premium. Ładny sobie termin wybrali. Nie ma co.
hildark
hildark zadał pytanie w grze World of Tanks
Misja - na WZ-111 - grudzień/styczneń 15-12-2014 startuje misja na czołg premium. Miał być T34-85, a będzie chińskie WZ-111. Misja wymagająca. 150000dmg i 150 fragów zdobyte każdą nacją. Czas na misje to 35 dni. Wychodzi, że dziennie trzeba zdobyć 5 fragów i 4300dmg na nacją. Moim zdaniem trochę przesadzili, a waszym?
hildark
hildark zadał pytanie w grze War Thunder
Chyba coś przegapiłem Po dłuższej przerwie odkurzyłem swoje tanki w WT (zardziewiały jak jasna cholera) i jak teraz gram zaintrygowała mnie jedna rzecz. Dlaczego co bitwę jeden z graczy mojej drużyny ma zielony nick, gdy reszta jest na niebiesko?
hildark
hildark zadał pytanie w grze World of Tanks
Pytanie o mody Żeby dobrze grać w WoTa trzeba mieć mody, ale cześć modów jest zakazana. Czy mody do celownika z 30 krotnym zoom oraz mod do działa pozwalający każdym działem strzelać w trybie artyleryjskim są legalne, czy za ich użytkowanie można dostać bana.