asasyn12
asasyn12 napisał(a) na forum gry League of Legends
KS jest zły? Jest na pewno chamski, więc jak nie musisz nie ksuj, ale jak twój kolega średnio sobie radzi i może umrzeć w walce to powinien ci dziękować za ks, poza tym zauważyłem że ludzie nie wiedzą co to jest ks - jest to "zlasthitowanie" bohatera na low, a nie dołączenie się do walki jak przeciwnik ma prawie full hp i zabicie go - bo zdarzają się też idioci którzy płaczą jak bijecie się we dwóch i ty zabijesz a on nie.
asasyn12
asasyn12 napisał(a) na forum gry League of Legends
Kto lepszy? Odpowiem ci tak - najlepszy jest ten który ci najbardziej przypadnie do gustu, jak przypadnie to nim trochę potrenuj i się ciesz bo po pierwsze liczy się fun, a po drugie w działaj w myśl zasady - słaby lee sin może zepsuć grę, ale ogarnięty lee sin może sam ją wykierować i to się tyczy każdego champa w lidze legend :)
asasyn12
asasyn12 napisał(a) na forum gry League of Legends
Kogo kupic aby .......... Ogólnie w lolu są takie postacie które zarąbiście kierują, ale także strasznie łatwo je skontrować. Naucz się pierwszego a silvery nie ogarną drugiego - są to np.: mid - kata, top - trynda, master, jungle - xin, supp - leona, adc - tu masz do wyboru - wybierz tego który ci się spodoba