lordkapi463
lordkapi463 napisał na forum gry Margonem
C o lepsze mag jest bardzo dobry do expu i do walk pvp, ale na małym lewelu po około 100 lewelu jeśli nie masz legendarnego ekwipunku magiem to będziez miał naprawdę ciężko, a tropiciel jest bardzo dobry w pvp nawet bez jkegoś genialnego ekwipunku
goblinkeeper parę pytń Mam kilka pytań dotyczących gry. Wielkie dzięki wszystkim co mi pomogą i mam nadzieję na dobre odpowiedzi: 1. Gdy atakuję osadę elfów, wybieram opcję, aby dokonać dwóch napadów, ale dzisiaj po pierwszym napadzie osada wysłała odsiecz, a wszystkie stworzenia z mojego lochu atakowały osadę poraz drugi, czy mój loch jest teraz bezbronny i elfy wejdą sobie i zrabują co chcą? 2. Niedługo będę miał 4 loch i nie zastanawiam się czy nie zrobić lochu napadowego, który będzie przeznaczony tylko do ataku na osady elfów (narazie mam zamiar atakować T2, T3) czy warto robić taki loch? 3. Jak warto zrobić taki loch to jakie budynki postawić i w jakie potworki inwestować jak chcę atakować T2, T3 4. Czy loch jest w stanie sam na siebie zarabiać atakując inne osady elfów czy będzie mu potrzebne przesyłanie surowców z innych lochów? 5. Czy odwety elfów z T2 i T3 są bardzo mocne? (ile elfów) 6. Jakie potworki (poziomy) są potrzebne do atakowanie T2 , T3
3 loch - potrzebne surowce Niedługo będę mógł podbić 3 loch i zastanawiam się jakie surowce są potrzebne oprócz tych podstawowych złoto, kryształ i żelazo to jakie surowce będą mi potrzebne? i czy taki loch byłby dobry? adamant, żelazo, kryształ, złoto, złoto, pradawna woda czy szukać innego może z diamentami albo hematytem?
Atak na lochy graczy Atakuję lochy gracza i grabie go mam kilka pytań: 1. Czy mogę przejąć lochy gracza i czy jest opłacalne przejmować lochy startowe, czy lepiej takie normalne. 2. o najlepiej wybierać jako cel ataku bo karze mi wybrać budynek i wybieram skład ale nie wiem czy nie lepiej atakować czegoś innego i jakie są korzyści z atakowania różnych budynków. 3. i takie pytanie o czym innym jaka jest szansa że znajdę rubiny podczas sondowania góry 4. Jakie jednostki warto trenować? 5. Warto trenować orki?
Atak na innych graczy? Mam 16 poziom a nadal nie wiem jak atakować innych graczy gdy próbuje to zrobić musze wybrać loch z którego mam zaatakować i tam mi pisze że żaden loch się nie nadaje czy ktoś mi powie co jest potrzebne do atakowania innych graczy jakieś badania a może specjalna armia pomocy.
problem z rubinami!!!! Grałem i dobrze mi szło a teraz staneło bo do wszystkiego potrzebuje rubinów a nigdzie nie moge ich znaleść w żadnych lochach. Czy mogę zrobić coś innego oprócz dalszego szukania po lochcach rubinów i czy do wydobywania rubinów jest coś potrzebne jakieś badania?