Poszukuje przyjaciela do gry xD Witam chcę zacząć grać duo , obecnie jestem w silver V i szukam kogoś o podobnej dywizji bronz 5 / 4 silver IV/III Chciałbym ,aby kolega miał ts3 , w miare często grał , był poziomem zbliżony do mnie , nie obrażał moich sojuszników , był ogarniętym człowiekiem ( rozmowy ) i miał 14+ ( wiek )
Dlaczego nie mogę wygrać niektórych , "wygranych" gier Witam was , obecnie znajduję się w silverze V ( najgorszej dywizji ever ) A więc tak : Ostatnio mam wiele gierek w ,których nam bardzo fajnie idzie jest przykładowo 20;10 mamy 2 smoki , lecz często jest tak ,że niestety przeciwnicy pushują nam strasznie te wieże i je po prostu tracimy , a my po wygranej walce nie bierzemy ( mimo ,że pinguję np. środkowy turret ) to mój team się cofa , czasami czuję jakby Ci ludzie nie znali celów gry , dla niektórych liczą się tylko zabójstwa a więc pomóżcie dajcie jakieś wskazówki czym grać , jak grać , jak się chronić przed porażką , jak zrobić comeback , co zrobić ,żeby przeciwnicy go nie zrobili i jak zachęcić swoich sojuszników do robienia objectivów !
Co polecacie do wygrywania gier na niskim elo ? Witam obecnie jestem w silverze V Interesuje mnie champion o : - ok early i late game - inicjacja team fightów - nie potrzebuje zbytnio pieniążków ( kille ) , aby być spoko w team fightach - brak problemu z mana - rzadko banowana - Najlepiej postać na jungle / topa / mida - potrafi wygrać early , nafeedować się i wygrać grę - Brak problemu z farma Jestem przekonany ,ze nie da się spełnić tych wszystkich warunków , lecz proszę pisać postacie , którymi wam się fajnie , łatwo wygrywa gry na niskim poziomie umiejętności a na pewno coś wybiorę i kupię :) Oczywiście uzasadnijcie dlaczego ta postać możecie też podać inne rzeczy jak kolejność maxowania spelli , pozycja ( top , jungle itp ) będę bardzo wdzięczny Dziękuję wszystkim zaangażowanym :)
Lubicie grać Ezrealkiem ;) ? Cześć lubicie grać postacią ezreal ? Ostatnio Go zakupiłem i wydaje mi się dobry Posiada dużą mobilność spoko poke z q spoko ult Lecz niestety coś mi u niego brakuje albowiem moim zdaniem bardzo słabo auto atakuje A wy co o nim sądzicie ? podajcie jakieś ciekawe buildy Dziękuję :)
agagumka
agagumka zadał pytanie w grze World of Tanks
Sprzęt ( komputer ) poszukiwania Witam wszystkich , mój komputer ma już dobre 6 lat więc zastanawiam się nad zakupem nowego sprzętu , chcę ,żeby sprzęt był używany , Cena : do 700 zł na moim kumputerze w grze world of tanks mam na minimalnych ustawieniach od 30 do 40 fps , ścinek nie mam bo internet mam w miare fajny . Bardzo was proszę czołgiści o pomoc .. Nowym sprzętem chciałbym wycisnąć tak ze 50-60 fps na ustawieniach średnich . ( odrazu przepraszam ,że pytanie jest napisane na tej stronie , ale jednak w pewnym sensie się dotyczy tej gry )
agagumka
agagumka zadał pytanie w grze Metin 2
Jak zdobyć rękawice ? Witam , chciałbym zdobyć rękawice złodzieja ściąganą , nie mam wysokiego lvlu więc nie mogę sobie pojechać do red lasu i sobie dropnąć ,ale może jest jakiś inny sposób jak taki 35 - 40 lv może zdobyć taki przedmiot ? Proszę pomóżcie . :)
agagumka
agagumka zadał pytanie w grze Metin 2
Rękawica Złodzieja ( 2 x drop ) ze skrzynek . Witam was wszystkich bardzo serdecznie ostatnio u mnie pojawił się problem związany z przedmiotem Rękawica Złodzieja ze skrzynek bossów .. Moje pytanie dotyczy się tego na ile są te rękawiczki ( h ) i czy można je ściągać oraz przekładać przez magazyn :) ... Jeśli ktoś gra na samosie niech powie po ile chodzą . .. Z góry dzięki narazie
agagumka
agagumka zadał pytanie w grze Metin 2
Problem ze wyborem klasy postaci i planów na przyszłość . Moje pytanie może być lekko dziwne ... A więc jaka waszym zdaniem klasa postaci i profesja jest najprzyjemniejsza ? Jak zarabiać na poszczególnych lvlach ? Co dzięki temu osiągne ? Na którym lvlu się zatrzymać ,żeby wbić skille do G / P ? Czy opłaca się robić biologa jak postać nie będzie do pvp ? Jak rozdać skille ? Ile się wykosztuje na eq ? ... przepraszam was bardzo za taki długi temat ,lecz mam poważny problem :) nie wiem czego chcę. Z góry dzięki!