Kontra na Fizza Jak inni pisali na pewno nie: 1. Yasuo, bo co z tego ze on ma niski cd na W skoro fizz ma 2 dash'e na niskim cd a daje większy dmg niż yasuo (dash'ami). 2. Ezreal, bo jest papierem i jedyna ucieczka ma 15cd. 3. Azir, bo nie ucieknie przed tak mobilnym champ'em jakim jest fizz jedynie z W. 4. Akali, bo co z tego ze ma niewidzialnosc jak fizz ma 2 skill'e obszarowe (E+R). Więc kogo polecam jeśli NIE tych wyżej wymienionych hmmm...: Malzahar, Lulu - mają długie stuny, wyciszenia, a wiadomo fizz jest ap CASTEREM. Ryze - dużo osób sie ztym nie zgadza, ale dobrze zrobione kombo = perm root na 2-5 sek + ogromny dmg. Aha jeszcze to że przegrała Annie wynika z tego ze nie umisz nią grać. Annie dzięki pasywce połączonej z dobrze zrobionym kombo to 99% na zabójstwo lub zmuszenie do powrotu do bazy. Mam nadzieję że pomoglem - 2letni gracz Ligi Legend.
Coś na topa Zdecydowanie polecam Irelie! Jest dobra i w bronzie i w diamentach. Kiedy masz aktywne guinso + W bijesz ok 220 true dmg na 2sek. Odnosząc się do kolegi u gory każdym są się carr'owac nie tylko gnarem a Irelia ogólnie w porównaniu do gnara jest mobilniejsza podobne zdrowie większy dmg i większe możliwości. Polecam-2'letni gracz Ligi Legend.
jak zdobyć rp 1. Zbierasz punkty na stronach typu Dogry.pl lub uczestniczyła w konkursach. 2. Piszesz e-mail do RIOT Games, w którym prosisz o trochę RP (do 50), ale musisz podać powód (np. "Potrzebuję x RP, bo ten bohater jest w wyprzedazy/za niedługo nie będzie dostepny). Jeśli Support się zgodzi jest mozliwe ze da ci jakies zadanie ale może dac ci od razu. Zadania to zazwyczaj zrobienie wierszyków lub obrazka. Mam nadzieję że pomoglem.
Top 5 czemp na topa 1. Irelia - W mid game gdy masz wsytackowane guinso + W bijesz 220 true dmg per 2 sek (dużo). 2.Riven- W aktualnej mecie nie bardzo jej idzie, ale ma po prostu dobra machanike i zawsze mozna nia kosic 3.Mundo- Wystarczy że kupisz 4 itemy na zdrowie + R + Q od czasu do czasu i nikt nic ci nie zrobi 4.Teemo- Przeciwnik Rage Quit'uje 5.Pantheon- przeciwnik Rage Quit'uje
Jinx czy Kog'Maw ? Według mnie obaj bohaterowie są słabi tzn. Jinx to idealny champ dla 12-latka w bronzie, gdzie nikt nie wymaga od takiej osoby farmy, bo poprostu jinx jest dobra w early, a jak wiadomo w bronzie (tym bardziej dziecko) zaden adc nie farmi tylko caly czas Harasuje. Kog'Maw zas to armata- wystarczy W+autoataki. Nawet nie musisz sie ruszac.
Zed czy Yasuo? Ja Preferuje Zdecydowanie ZED'a! Ale uwaga jeśli jesteś początkujący, a pewnie jesteś to weż Yasuo, bo Zed jest dobry tylko dla Zaawansowanych/ Dlugo grających graczy, a Yasuo jest po prostu łatwiejszy do opanowania, na niskim skillu można nim kosic na 20-tych poziomach, jak i w bronzie .
Brak nagród na koniec sezonu Trudno powiedziec... Kiedys bany na to nie wplywaly, ale pod koniec V sezonu 1 RIOT'er powiedzial, że od teraz (około listopada) nie dostaje sie nagrod. Jednak mysle ze jesli na poczatku sezony 1 raz dostales, niski priorytet czy chat restrict nie wplynie to na decyzje za 10 miesiecy.
Co jest lepsze kha'zix czy rengar? Oba te championy są bardzo trudne. Nwm czy jestes dobry czy nie, ale jesli nie grasz w to zbyt dlugo zadnej ci nie polecam. Jesli już musisz kupować to Kha'Zix'a, bo: 1. Ma troche lepsza i zdecydowanie latwiejsza mechanike do opanowania. 2. Wiele latwiejsze ma dobre kombo - u rengara masz ok. 0,75 sek czasu. U khazix'a jedyne co musisz dobrze zrobic to wykorzystac pasywke uzywajac ult. 3. Dzieki odizolowaniu (czesc pasywna) szybciej czyscisz jungle i latwiej jest zabic wroga 1vs1.
Proszę o wyjaśnienie pojęć z LOL'A AD= Attack Damage = Obrazenia Fizyczne AP = Ability Power = Moc umiejetnosci AD CASTER- Uzywa umiejetnosci (nie autoatakow) AD AP MAGE- Uzywa umiejetnosci AP MARKSMAN CRIT- Strzelec pod predkosc ataku + obrazenia krytyczne JUNGLE FIGHTER- Wojownik w dzungli (Tank/AD) JUNGLE MAGE- Mag w jungli (AP caster) AA JUNGLER- SUPPORT AP- wsparcie pod AP
Pytanie Musisz atakować przeciwnych bohaterów, miniony i potwory. Wtedy dostajesz tarcze, ktota znika gdy przez dłuższy czas nie atakujesz wymienionych przeciwników.