Nowa postać - Izuna (plotki) nadchodzącym bohaterem będzie osoba płci męskiej o nazwie Izuna. Ma władać piorunami, a jego ultimate będzie przypominać mechaniką ultimate Nocturna. Umiejętność ma sprawiać, że zostanie przywołana burza, która znacząco zmniejszy pole widzenia przeciwnika i pozwoli na porażenie wybranego celu serią piorunów.
TF na jungle? Cześć, przeczytałem ostatnio ciekawy artykuł odnośnie Twisteda na jungli, spotkaliście się z tego typu zagraniem? Pare zary widziałem Twitcha na jungli, mega ganki, niestety dośc często musiał wracać przez dmg potworów....
fizzd1
fizzd1 zadał pytanie w grze Jungle Wars
Obrona Jaki rodzaj umocnień polecacie? Pytam czy wszystkie budynki macie za murem czy tylko te najważniejsze? Już na samym początku umacnialiście na wyższy poziom mury obronne czy te z 1lvl dadzą rade na dłuższy czas?
Nowe konto Cześć, gdyby ktoś chciał założyć nowe konto w LoLu to serdecznie zapraszam, ze skorzystania z mojego linku: http://signup.leagueoflegends.com/?ref=5270c735d3e93966750572 Następnie Ty możesz puścić dalej swój, który znajdziesz po zalogowaniu się na oficjalnej stronie LOLa. Po rejestracji z linku "zbiera" się liczbę osób i można wymienić je na PZ albo i skórkę, są dostępne dwie. do Warwicka i Twitcha. Pozdrawiam.