Jak grać Talonem? Witam. Mainuję Mida. Jest niestety jeszcze kilka postaci, którymi bardzo mało gram, lub w ogóle, a co za tym idzie - nie umiem nimi grać. Jedną z nich jest Talon. Czy mógłby ktoś dać mi jakieś rady, jak nim grać? Co po kolei budować, jakie runy, jak upgrade'ować skille itd?
CO się właśnie stało?! DC?! Grałem właśnie meczyk w LoL'a. Łapały mnie co chwile lekkie lagi, ale nie zwracałem na to uwagi. Znisczyczłem wrogom wszystkie inhibitory i miniony już niszczyły wieże przy nexusie. I wtedy złapał mnie lag. ZNaczy pojawił się napis Próba odnowienia połączenia. I to cały team złapał tego laga... Bo 2 razy mnie połączyło, a potem czekałem kilka minut i nic... Na czacie były teksty typu "WTF?!" "LAG" "DC! WTF" itd. Wyłączyłem LoLa w menadżerze zadań, włączyłem i już nie było gry. Patrzę w historię - DEFEAT. WTF?! Ktoś też coś takiego złapał?
Kogo lepiej kupić na mida? Jak myślicie? Kto się bardziej nadaje na pierwszy ogień? Oczywiście nie będzie to moja pierwsza postać, gdyż mid to mój main line :D Tak więc. Lepiej Zeda, Fizza, czy Vel'Koza? Całą trójką gra mi się zarąbiście, dlatego nie mogę się zdecydować. Prosze o pomoc.