Gdzie kupić skiny za PSC ? Niecały miesiąc temu kupiłem sobie paysafecard za 30 zł oraz csa na przecenie za 24 zł, zostało mi ponad 6 zł, chciałem sobie to wpłacić na steam i kupić jakieś skiny, ale niestety potrzebuję 5 euro żebym mógł wpłacić. I tu nasuwa się pytanie, czy mogę gdzieś kupić skiny albo wymienić się tym psc za jakiegoś skina?
Wysoki ping na netgraph [Wifi] Witam. Mam pewien problem. Otóż mam wysoki ping [ w konsoli, co ważne ] w ceesie. Najgorsze jest to, że na wszystkich testach mój komputer wypada dobrze, lossy 0%, ping 13,a w grze na netgraph podskakuje do 200 [ czasem mam mecze, gdzie jest stały ]. Łączę się przez wifi, mam 5/4 kresek zasięgu, internet 3mb/s. Ma ktoś pomysł jak temu zaradzić? Wyłączałem programy, robiłem reinstall, zapora wyłączona. Używałem programu insidder, kanał wybrałem, router to dlink-dir635, jest o ok. 8 metrów dalej. W niedalekiej przyszłości jakimś cudem mam zamiar poprowadzić kabel, ale będzie to rzecz bardzo ciężka, dwa pokoje i przedpokój, 2h roboty jak nic. A ja grafik mam zapchany, dlatego kontaktuje się z wami.
Zmienianie granatów w csgo Siemanko. Całkowicie nie potrafię opisać mojego "problemu" ale na pewno ogarniecie o co chodzi. A mianowicie po rzuceniu 1go flash'a automatycznie do ręki wpada mi "HE grenade". I w tym sęk, bo widziałem jak innym po rzuceniu jednego flash'a drugi wpadał do ręki i można było go od razu rzucać a nie klikać 2x klawisz "4". Wie ktoś jak to zrobić ?
Ciągłe bany na 24 h na turniejowe gry. Cześć. Coraz więcej na forum pojawia się postów na temat tego, że co 2 wygrane mecze rankingowe dostaje dana osoba bana na 24h. Dlaczego? Jest to ochrona założona przez nasze kochane VOLVO przeciwko boostowaniu kont. Nie da się tego obejść i po wygraniu tych 2 rankingówek trzeba odczekać ten czas.(Wygrasz 2 rankingówki czekasz 24H, wygrasz 2 rankingówki czekasz 24H; i tak aż przydzieli Ci range) Po przydzieleniu rangi można już grać ile się chce. Pozdrawiam