Poppy nie grana. Nie mam pojęcia czemu nikt nie gra Poppy. Jest to na prawdę świetna postać, mogąca siać taki terror jakiego nikt jeszcze nie widział. Jednak nie jest grana, gdyż nie jest popularna. Do tego mało osób ją ogarnia.
Prezent w lolu Witaj. Ogólnie można otrzymać tego skina do Udyra. Jednak nie ma tak łatwo. Jest jakaś określona, minimalna liczba bohaterów jaką musisz mieć. Niestety nie ma tak dobrze. Z przykrością Cię o tym informuję. Powodzenia.
Kapitan GankPlank Witaj. To proste. Trzeba zagrać GP do końca eventu BIlgwater. Event ten kończy się w poniedziałek (10.08). Pamiętaj, że musisz posiadać GP. Gra, gdy był w rotacji się nie liczy. Mam nadzieję, ze Ci pomogłem. :)
Zed czy Kha'zix ? Witaj. Polecam kupić Zeda. Ma on lepsze mechaniki do zabijania wrogich carry. dodatkowo bije on niewiarygodny damage, a dzięki pasywce łatwo będzie ci się farmiło. Co prawda ogarniecie jego mechanik trochę Ci zajmie, ale na pewno będzie warto. mam nadzieję, ze pomogłem Ci w wyborze. Pozdrawiam.
Nowa Fiora, co można o niej powiedzieć? Witaj. Według mnie RIOT bardzo osłabił Fiorę tą zmianą. Jest ona prawie w ogóle niegrywalna teraz. Niby pomaga sojusznikom w teamfighcie, dzięki efektowi jej ulta, który leczy i zwiększa prędkość poruszania się, jednak cała potęga Fiory umarła wraz z tą zmianą. Straciła nietykalność podczas Ulta, utraciła podwójny dash z "q" oraz straciła świetną pasywkę dającą jej ogromną przeżywalność na linii. To moja opinia w tym temacie. Mam nadzieję, ze trochę naświetliłem Ci obecną sytuację.
Warto zbierać na Zeda? Zed to świetny assasin. ma on trudności w walce w teamfighcie, lecz bardzo szybko można zabić przeciwnego carry, wygrywając tym grę. Ma trudne mechaniki, ale jeśli ogarniesz możesz zabić kogoś niezwykle szybko. Zeda kupiłem jakiś rok temu. Jest na prawdę przyjemną postacią ( ma duży damage i dobry system ucieczki). Jesli chodzi o to ile się ogarnia, to trudno powiedzieć. Wszystko zależy od twojego skilla. Możesz ogarnąć go po raptem 5 grach, a możesz tego nie zrobić wcale. Mam nadzieję, że pomogłem :)
darmowy skin do gangplanka Już Ci wyjaśniam przyjacielu :) Jest to bardzo proste. Musisz zagrać dowolną grę postacią, jaką jest GP do poniedziałku (10.08), ponieważ wtedy nowe tryby i cała przygoda z Bilge Water zostaje wyłączona. Ważnym jest, ze musisz posiadać GP na swoim koncie, a nie rozegrać nim grę, gdy był w rotacji. :) Mam nadzieję, ze pomogłem i zdążysz zdobyć tego wspaniałego skina :) Pozdrawiam.
Błąd w Doładowaniu RP To jest jakieś okresowe wyłączenie możliwości kupna. Chyba najlepiej poinformowany zostaniesz, gdy otrzymasz wiadomość od RIOTu na e-mail. Nie martw się, ze nie odpisują, bo uwierz mi dostają masę wiadomości dziennie. Daj im kilka dni, a z pewnością udzielą Ci pomocy :)
Postać na topa Witaj. W obecnej mecie (patch 5.15) najlepszymi championami na topa są: Wukong, Olaf, Ryze lub Rumble. Na prawdę polecam Rumba, bo jego damage ogromnie zaskakuje. Dodatkowo to, ze jest pod AP moze bardzo dobrze współgrać z ad midem i junglą. Mam nadzieję, ze ci pomogłem :)
kontra na zeda i na cejtlin Witaj. Co do Zeda odpowiedz jest prosta. Aby go pokonać trzeba znać jego mechaniki. Jednak najprostszą kontrą jest po prostu Kayle, której Ult jest idealną kontra na ulti Zeda. Jeśli chodzi o Caitlyn to dobrze się na nią gra Dravenem i Vayne, którzy zadają tonę damagu. Mam nadzieję, ze Ci pomogłem :) Pozdrawiam.
Reflinki - ważne!!!! Witaj. Właśnie to jest świetne. Możesz zaoszczędzić PZ, dzięki temu, że gdy RIOT daje skórkę, automatycznie otrzymujesz postać zupełnie za darmo. Tak samo jak było z Garenem, Alistarem, Tristaną, Ashe (oczywiscie te postacie nie za reflinki, ale ta sama zasada).