k.pozarski
k.pozarski napisał(a) na forum gry OGame
ekspedycja bierzesz jakikolwiek statatek, najlepiej dt czyli duzy transporter np. 5 sztuk plus 1 sonda szpiegowska to dostaniesz raport na podstawie ktorego stwierdzisz czy sama tylko latasz w tym ukladzie czy ktos jeszcze (im wiecej ludzi lata tym wieksze prawdopodobienstwo ze CIe czarna dziura wciagnie :P) po wybraniu statkow wpisujesz w kooradach pozycje 16 np. 1:333:16 i klikasz dalej i dalej i lecisz, czas expo bierz najkrotszy, nie ma to praktycznei znaczenia na ile polecisz, pozdro
k.pozarski
k.pozarski napisał(a) na forum gry OGame
Wojsko jak inwestować? zalezy co lubisz, szczytem techniki są gwiazdy śmierci ale lecisz kilka godzin to bys musial na fali coś złapać. Niszczyciele sa dobre bo duzo wytrzymuja ale tez wolno lataja i duzo pala ale miejsca sporo na surowce.. Mieszanki chyba jednak sa najlepsze, wszystko musisz stosowac pod dany raport.
k.pozarski
k.pozarski napisał(a) na forum gry OGame
Jak zrobić księżyc ? Recepta jest taka, zależy na jakim uni jeszcze jesteś. Ale przeważnie wygląda to tak że musisz mieć 1667 lm (lekkich myśliwców) i druga osoba też i Ty lecisz do kogoś na planete z dużą obroną lub podstawioną flotą niszczacą np. 700 krążowników i rozbijasz się o tą flotę, powstaje pole zniszczeń (20%) i teraz zależy od szcześcia czy będzie moon i jaki duży. Powyżej 8000km2 są już ok, mniejsze kasujesz i robisz następną próbę :) Ten drugi ktoś leci na CIebie i roznbija się o Twoją obronę i masz moona albo nie. Złom przeważnie zbiera się pod swoją planetą. I tak do skutku. Na uni Izar wystarczy 1000lm :)
k.pozarski
k.pozarski napisał(a) na forum gry OGame
Na czym polega ta gra? Zaczynasz z jedną planetą, rozbudowujesz kopalnie metalu kryształu deuteru. RObisz badania różne za surowce. Dorabiasz się w końcu kolonizatora i kolonizujesz drugą planętę, potem kolejne poziomy badań i kolejne planety i tak do 9 planet. W między czasie musisz budować flotę czyli małe transportery i dużę do przewozu surowców miedzy planetami. Jak się już połapiesz co i jak to zaczniesz budować statki do ataków lekkie i ciezkie mysliwce, bombowce pancerniki i gwiazdy śmierci. Gra rozbudowana i dajaca dużo możliwości. Jak się wciagniesz to zaczniesz dostosowywać swoje życie do odbioru surowców obrony i atakowania, także nei zaxczynaj grać:)
k.pozarski
k.pozarski napisał(a) na forum gry OGame
Punkty honoru - atakowanie graczy Musisz patrzeć na kolory w galaktyce, za tych żółtych (zacny cel) jak zniszczysz jakąś flotę (za obronę nie pamietam czy są pkt) dostaniesz pkt na plus, a na minus jak zniszczysz coś białym graczom. Jak wykonam jakieś większe ataki to CI potwierdze bo teraz to piszę na sucho z tego co pamiętam jak grałem z rok temu.