Mikołaj
Mikołaj napisał na forum gry Margonem
Ktos pomoze? spokojnie do prawie 30 lvl można robić questy z niewielkim expieniem tak więc otwórz stronę naszemargo.pl i zakładka questy. Mam nadzieje ,że pomogłem.
Mikołaj
Mikołaj napisał na forum gry Margonem
gdzie expić? 10-15lvl Niedźwiedzie (Niedźwiedzi Uskok) Wilki (Stare Ruiny, Zniszczone Opactwo, Brama Północy) Gacówki (Nekropolia Karka-Han) Jeże, Żubry (Prastara Puszcza) Nieumarli (Zamek w Starych Ruinach) Pancerniki (Przejście Myśliwych, Niedźwiedzi Uskok) Młode Gaunty (Podmokła Grota) Szczury (składy w Ithan) Pancerniki, Wilki (Przełęcz Dwóch Koron) 16-20lvl Nieumarli (Zamek w Starych Ruinach) Magmowe Skorpiony (Piekielna Grota w Przełęczy Dwóch Koron) Gacki Szare (Jaskinia w Dolinie Rozbójników) Tygrysy, Pumy (Kryjówka Dzikich Kotów) Niedźwiedzie (Leśny Bród) Czerwone pająki, Gacki, Pancerniki (Kopalnia Dogoran w Ithan) Demony (Siedziba Maga w Eder) Niedźwiedzie, Wilki (Dziewicza Knieja) Bazyliszki (Zachodnie Rozdroża, Góry Zrębowe) Jeże, Bobry, Żubry (Prastara Puszcza) Pająki (Piwnica Sir Galiena w Ithan) Niedźwiedzie, Wilki (Mistyczny Bór) Gacówki (Nekropolia Karka-Han)
Mikołaj
Mikołaj napisał na forum gry Margonem
Niedźwiedzie... NIEDŹWIEDŹ CZARNY Występuje na 11 mapach w 49 miejscach Przełęcz Łotrzyków (2) Zniszczone Opactwo (3) Werbin (1) Zachodnie Rozdroża (5) Dziewicza Knieja (1) Las Tropicieli (8) Skalista Wyżyna (1) Mistyczny Bór (7) Leśny Bród (17) Pagórki Łupieżców (4)
Mikołaj
Mikołaj napisał na forum gry Margonem
Niedźwiedzie... NIEDŹWIEDŹ SZARY Występuje na 8 mapach w 34 miejscach Zniszczone Opactwo (2) Góry Zrębowe (5) Dziewicza Knieja (4) Las Tropicieli (4) Skalista Wyżyna (1) Mistyczny Bór (6) Leśny Bród (12)
NIDALEE CZY SHYVANA DO JUNGLI To zależy od twojego Mida ,ponieważ gdy pojawi się taki Zed trzeba dodać trochę AP w zespole więc wygrałbym Nidalee jednak jeżeli na środkowej linii pojawi się AP champion wybrałbym shyvane. Nie da się określić kto lepszy to wszystko zależy od konkretnej rozgrywki.
Pytanie co do jest KS?! Nie ma czegoś takiego jak KS-kill steal. Jest to wymyślony zwrot przez ludzi z brązu i silveru a teraz i w z gola(bardzo łatwo dojść) gdyż na wyższych ligach każdy zna swoje miejsce i nikt nie jest nastawiony by mieć jak najlepsze staty a chce wygrać mecz grając zespołowo czyli wie kiedy może ODDAĆ a kiedy zabrać tego killa. I chciałbym, żeby brąziaki zapamiętały sobie ,że LOL to GRA ZESPOŁOWA.