soqwd
soqwd napisał na forum gry World of Tanks
Brytyjskie pojazdy Moja kariera w brytyjskich niszczycielach starej linii zawiesiła się na kilka tygodni właśnie na AT7. AT8 jeździło mi się super, a AT7 nie oferował nic zbyt fajnego względem poprzednika. Jednak po pewnym czasie kumpel podpuścił mnie by iść dalej tą linią i to był strzał w dziesiątkę. Zarówno AT15 jak i Tortoise zyskują na pancerzu, mniejszy garnek, zauważalnie lepsze działa o szerszym wychyleniu. Dobra celność pozwala pozostać na dłuższym dystansie by utrudnić celowanie w weakspoty. FV215b 183 to całkiem inna bajka, częściowo obrotowa wieża, nietypowe troll działo. Linia jest bardzo fajna, po prostu AT7 to miejsce które załamuje :P
soqwd
soqwd zadał pytanie w grze World of Tanks
50 metrów automatycznego spotowania Na mapach typu urwisko, święta dolina, smocza grań byłaby opcja by wykorzystać różnicę między wysokościami gdyby spotowanie było liczone po walcu. A więc czy spotowanie w odległości poniżej 50 metrów liczone jest dla nieskończonego walca o promieniu 50 metrów czy dla kuli o takim promieniu?
soqwd
soqwd zadał pytanie w grze World of Tanks
Zwrot złota za czołg premium Czy ilość złota zwracana przy wprowadzeniu kodu bonusowego na czołg premium który mam w garażu może zostać obniżona np przez trwającą teraz promocję na niego, czy niezależnie od wszystkiego zawsze dostanę pełną stawkę za ten czołg?
soqwd
soqwd zadał pytanie w grze World of Tanks
Odznaki biegłości Czy jest jakaś możliwość przejrzenia wszystkich swoich (a najlepiej i innych graczy) odznak biegłości która jest mniej czasochłonna niż przeglądanie nagród na każdym czołgu oddzielnie? Jest to teraz (najlepiej wraz z procentem 'wbicia') zapisywane gdzieś w pliku dossier żeby stamtąd dało się to jakoś zebrać i odczytać?