Kindred low elo Kindred to teraz jedna ze słabszych postaci jeżeli chodzi o metę ale pamiętajmy że to gracz wygrywa a nie postać. Kindred jeszcze 3 mies temu była najsilniejszą postacią jednak niedawno dostała dużo nerfów i nie jest już taka silna.
VEIGAR!!! CO Z NIM NIE TAK :D Veigar to zdecydowanie postać na mida. Granie nim polega na stakowaniu AP z pasywy a potem zabijanie z Combo. Jego plusy: -Nieskończoność AP -obszarowe obrażenia -obszarowy stun -duże przeliczniki Minusy: -Brak ucieczki -mało Hp (łatwo zabić) -słaby early ( mid game i late jest mocny) Veigar jest bardzo słaby na postacie które mają skoki które mogą wyskoczyć z jego klatki: Katarina, Talon, Zed a największą kontrą na Veigara jest Fizz który może uniknąć każdego czaru Veigara.
Czym grać na MIDzie? Postać która jest łatwa tania i silna pierwszy pick jaki mi się nasunął to Annie. Po dłuższym zastanowieniu polecam Ci Veigara bądź Branda jeżeli cena 4800 PZ nie jest dla Ciebie zbyt wysoka. Z tego co się orientuje to aktualnie Brand ma 50% przeceny na RP.
meta na jungli Aktualnie meta w jungli jest skierowana bardziej w tanków i tanków AP. W tym momencie w zapomnienie przeszły postacie "kerry" typu Master Yi, Shywana, Xin zhao czy chociażby Warwick. Najlepsze postacie w mecie to: 1. Hecarim 2. Gragas 3. Elise 4. Nidalee 5. Olaf 6. Rek'sai Postacie z największym win ratio: http://champion.gg/statistics/#?roleSort=Jungle&sortBy=general.winPercent&order=descend 1. Skarner 2. Amumu 3. Fidllesticks Jednakże na niskim poziomie do Platyny bardziej opłaca się grać swoimi meinami lub postaciami którymi się umie grać a nie sugerować się metą. Postacie z mety może są dobre ale co z tego jeżeli ktoś nie umie wyciągnąć z nich 100% potencjału. P.S. Postać która będzie całe życie w mecie to Lee Sin lecz to jest najtrudniejsza postać na Jungli i mało kto umie ją ogarnąc w 100% jeżeli ktoś by chciał nauczyć się grać Lee polecam "Grpiex"
Kto lepszy W LoL-u nie ma lepszych bądź gorszych postaci. Zależ od kompozycji teemu i jakich masz przeciwników. Obecnie te trzy postacie są w mecie więc spokojnie możesz nimi grać z przewagą nad rywalami.